reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zamykamy watek glowny??

Czy zamykamy watek glowny Grudzien 2009


  • Wszystkich głosujących
    41
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Akoza - skoro posta byl tak skierowany do mnie to chyba wyada mi odpisac :)

W formnie tlumaczenia sie z wlasnych wypowiedzi.
Ja tez mlodziutka nie jestem jak sama wiesz i swoje doswiadczenie mam.
Nie uwazam ze przyjaznie internetowe sa najlepszymi przyjazniami jakie moga byc. Ja jednak w zyciu tak dostalam po dupie ,ze moim najlepszym przyjacielem jest moj partner (do czasu) i nikomu ni ezaufam z realnym zyciu. Dlatego wirtualny swiat aki tu stworzylysmy jest mi bardzo przydatny. Takiego czegos potrzebuje aby zastapic to czego nie mam (na wlsane zyczenie) W REALU.
Jak juz napisalam na glownym - chyba zadna z was wirtualnych przyjaciolek nie jest w stanie zranic mnie tak mocno jak moglaby to zrobic osoba rzeczywista.
Poza tym zaznaczylam ze z lekka tragizowalam w tym poscie bo akurat problemy lozkowe rozwiazuje ze swoim facetem i byl to przyklad tylko ale kto wie czy pewnego dnia nie chcialabym o tym napisac.

a wlasciwie to po co ja to teraz pisze - napisalam co yslalm a Ty napisalas co myslalac i po co tu zaczynac znow dialog na temat slusznosci naszych wypowiedzi.....
Nie chcialabym byc tylko odebrana po Twoim poscie jako babka co to nie ma nic w zyciu do roboty , ktora nie ma przyjaciol a za to ma problemy lozkowe o ktorych nie ma z kim pogadac i tylko siedzia forum.

Ja tez mam dziecko malutkie, 14 letniego syna, 9 letniego pasierba, mieszkanie gdzie sa trzy sypialnie, dwie lazienki , z ktorych korzysta dwoch wyrostkow, niemowle , facet i baba wiec jest co sprzatac.
Wszyscy chca jesc wiec i gotowac trzea.
Dom sie w Polsce buduje a moj facet nie mowi po polsku wiec wszystko na ojej glowie.
Syna ma dwie szkoly wiec i podwojne prace domowe.
Do tego ma 6x w tyg zajecia dodatkow ena ktore go woze.
Moj facet ma swoja prace i otwieramy rest wiec mam papierkow na glowie jak stara ksiegowa :)

Zmierzam do tego ,ze tez mam kupe zajec a mimo to znajduje czas na zagladanie tutaj i w pewnym sensie identyfikowanie sie z tym miejscem. A ze podobnie jak Ty jestem odpowiedzialna za to co pisze chcialam miec przynajmniej odrobine swiadomosci do kogo moje teksty ida. I wiem ze jest wiecej takich kobiet jak ja tutaj.
ot tyle.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Akoza rozwieje Twoje watpliwości:tak:
Wiele grup ma watki zamknięte:tak:
Wiele dziewczyn z innych grup spotkało się i to można nazwać przyjaźnią. Pisząc o osobistych problemach poznajemy sie bliżej, ba może nawet napiszemy więcej niż byśmy powiedziały;-)
A my nie chcemy zamknąć całego wątku;-) Jak ktoś jest zainteresowany zawsze nas znajdzie:tak:
I szczerze mówiąc to nie licze na to, że jak ktos zaglada na forum raz na miesiąc będzie chciał bliżej nas poznać.
 
Akozka a może zamiast poczekać aż jakaś mama ze Szwecji napisze zajrzyj na fora regionalne. Może czasmi zamiast czekać warto poszukać? Piszesz że szukałaś ale może załóż nowy wątek żeby to bylo bardziej widoczne. Chyba że już tak robiłaś ;/ Zaraz po uszach oberwe ale cóż....
 
Ostatnia edycja:
Juz wstawiam te usmiech gdzie sie da zeby ktos mnie zle nie zrozumial bo my wszystkie chyba przed okresem :)

Ja 3 dzien przechodze ;)

Mea spokojnie...napisalam swoje zdanie
to w ciazy powinnysmy sie zreć, a nie teraz :-D chyba że wszystkie jestesmy :-D
 
Ja tez mam dziecko malutkie, 14 letniego syna, 9 letniego pasierba, mieszkanie gdzie sa trzy sypialnie, dwie lazienki , z ktorych korzysta dwoch wyrostkow, niemowle , facet i baba wiec jest co sprzatac.
Wszyscy chca jesc wiec i gotowac trzea.
Dom sie w Polsce buduje a moj facet nie mowi po polsku wiec wszystko na ojej glowie.
Syna ma dwie szkoly wiec i podwojne prace domowe.
Do tego ma 6x w tyg zajecia dodatkow ena ktore go woze.
Moj facet ma swoja prace i otwieramy rest wiec mam papierkow na glowie jak stara ksiegowa :)
Gratuluje organizacji!Ja to przy Tobie jestem leniem śmierdzącym, aż mi się wstyd zrobiło:)
 
ja mysle ze sensowne rozwiazanie znalazlysmy i kto bedzie chcial bedzie pisal na zamknietyma kto nie to na otwartym ... wam pozostawiam wybor ... mozecie pisac mozecie nie ... ten temat zamykam bo wiecej tu jadu z nas wychodzi niz to warte ...

od siebie dodam ze mam internetowych przyjaciol - uwazam za nich zdecydowana wiekszosc z was !! :) i dobrze mi z tym :) mam tez przyjaciol w realu i zarowno jedni jak i drudzy sa dla mnie waznymi osobami !!
 
Gratuluje organizacji!Ja to przy Tobie jestem leniem śmierdzącym, aż mi się wstyd zrobiło:)

Tak - ale cos musze ucinac zeby znalezc czas na forum.
Np teraz max spi a mi sie chce do kibelka juz od 15 min a nie moge sie oderwac od kompa :)
A poza tym z tym gotwaniem nie do konca prawda bo gotuje obiady 2 razy w tyg , pozostale 3 mam w zamrazarce i tylko odgrzewam a w weekend moj M gotuje i pakuje do zamrazary.
 
Tak - ale cos musze ucinac zeby znalezc czas na forum.
Np teraz max spi a mi sie chce do kibelka juz od 15 min a nie moge sie oderwac od kompa :)
A poza tym z tym gotwaniem nie do konca prawda bo gotuje obiady 2 razy w tyg , pozostale 3 mam w zamrazarce i tylko odgrzewam a w weekend moj M gotuje i pakuje do zamrazary.
Tak czy inaczej masz sporo tego na głowie :)
Ale dobrze, ze trochę sprostowałaś, bo jeszcze bym pomyślała, że jesteś robocopem albo jakimś obcym! :D
 
reklama
Tak Mea zakładaj wątek przy albumie, chyba można to i bez pytania adminek zrobić:-)




EOT - to pisalam ja Mea
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry