reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zamykamy watek glowny??

Czy zamykamy watek glowny Grudzien 2009


  • Wszystkich głosujących
    41
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziekuje kochana - juz myslalam ze mnie jakies dziwadlo ... :)
Zawsze to razniej jak ktos mysli podobnie :)

:) no to jesteśmy dwa dziwadła najwyżej :D hi hi
Emwu tylko Ty potrafisz ładniej ubrać w słowa to co myśle - ale sie ucze - he he - dobra już nie słodze bo ktoś Nas o spisek posądzi :D
 
Jestem na NIE poniewaz wiem jak to sie moze skonczyc:tak:zamkniecie watku sprawi ze po malutku beda sie niektore z nas wykruszac i potem zostanie wielka pustka:-(wiem co pisze bo juz mialam stycznosc z takim zamknieciem,i co teraz nie pisze tam prawie nikt a bylo tak jak tu,ze nie mozna bylo nadazyc nadrabiac:tak:
Po drugie jesli chcemy cos naprawde ukryc przed tymi co nas czytaja to czemu nie pisze prawie zadna z nas na watku zamknietym ktory zostal juz dawno utworzony?Przeciez tam tez mozna pisac i ta ktora nie ma dostepu nie przeczyta...
No i jeszcze jedno,zaden glowny watek poprzednich forumowiczek nie zostal zamkniety:no:czemu jestesmy takie nieufne...mamy czego sie bac?Bo ja rozumiem zamknac album ale nie watek.
Takie moje zdanie.
 
Zagłosowałam na NIE, ale jestem tak pośrodku. Przemawia do mnie zarówno argumentacja Emwu jak i Kopciuszka, że przecież jest zamknięty wątek. Czemu tam nikt nie pisze ? Ten kij ma dwa końce. A zagłosowałam na nie, bo chyba nie mam nic do ukrycia, ani żadnych wstydliwych rzeczy do wyrzucenia z siebie :-) Więc zagłosowałam pod swoim kątem :)
 
Ja jestem na NIE
Co mogę napisać oprócz tego co już zostało tu napisane? Chcemy zamknąć główny wątek żeby nikt obcy nas nie czytał, tak? A jak pojawi się jakaś nowa mamusia..popisze trochę o gotowaniu, zakupach itp to tak super ją poznamy że ok..dostaje zaproszenie!?????I czyta o naszych sekretach? Zgadzam się z Kopciuszkiem....czemu o prywatnych sprawach nie piszemy na zamknietym starym wątku?
 
ok Kopciuszku - nie ze sie absolutnie z Toba nie zgadzam ale zagram zlego gliniarza :)

Czemu jestesmy nieufne? - sytuacja mojej fotki na "mama czy tata" , Sytuacja Anaoli , Sytuacja brzucha Asi.
Mozna pisac o waznych sprawach na zamknietym - nie wszystkie sprawy , ktore poruszamy na pierwszy rzut oka wydaja sie istotne i warte atajenia. Osoby postronne wylapuja informacje miedzy wierszami.

To tak dla kontrargumetu :).
Generalnie to ja nie mam zbyt wiele do ukryciA i mog zostac na otwartym.
Co mnie sklania do zamkniecia to fakt ,iz odkrylam jak wiele osob nas obserwuje - biorac a niewiele dajac . (nie gniewajcie sie nowe mamay - ja tak ogolnie - ale tak mniej wiecej to odczuwam)
 
ok Kopciuszku - nie ze sie absolutnie z Toba nie zgadzam ale zagram zlego gliniarza :)

Czemu jestesmy nieufne? - sytuacja mojej fotki na "mama czy tata" , Sytuacja Anaoli , Sytuacja brzucha Asi.
Mozna pisac o waznych sprawach na zamknietym - nie wszystkie sprawy , ktore poruszamy na pierwszy rzut oka wydaja sie istotne i warte atajenia. Osoby postronne wylapuja informacje miedzy wierszami.

To tak dla kontrargumetu :).
Generalnie to ja nie mam zbyt wiele do ukryciA i mog zostac na otwartym.
Co mnie sklania do zamkniecia to fakt ,iz odkrylam jak wiele osob nas obserwuje - biorac a niewiele dajac . (nie gniewajcie sie nowe mamay - ja tak ogolnie - ale tak mniej wiecej to odczuwam)

emwu czyli to nie jest twoja kolezanka? ta co dała twoja fote na mama i tata?
 
Emwu..dlatego ja jestem za zamknięciem albumu...ale Ania mogła pisać o TYM na zamknietym! A druga sprawa..jak zamknięty ma być tak bezpieczny to czemu nawet tam miałyśmy nie używać imion zamieszanych w to osób?
 
reklama
No cóż ja mam napisać jak mi to obojętne? Za byłoby to, że na pewno większa swoboda i nikt mnie po Avatarze nie rozpozna:p Bo to zdjęcie mam też na NK jako główne. Ale na ogół piszę zawsze uważnie.
Mi tam nie zależało aż tak by główny był zamknięty, to bardziej wolałabym album zamknięty, w końcu tam są nasze twarze:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry