reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zamykamy watek glowny??

Czy zamykamy watek glowny Grudzien 2009


  • Wszystkich głosujących
    41
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
jestem na NIE
wydaje mi sie ze grupa zamknieta i tak nie uchroni nas przed "złem " tego swiata
bo zyskac zaufanie i dostac sie do zamknietego nie jest trudno...
a tylko moze spowodowac smierc naturalna tego watku
no i ta swiez krew.. haha
fajnie ze nowe /stare dziewczyny odwazyły sie zabrac głos
poprostu trzeba brac odpowiedzialnosc za słowa ktore sie pisze, mowi
tak jak w realu:-(
wkoncu jestesmy dorosli
 
reklama
Jestem na NIE poniewaz wiem jak to sie moze skonczyc:tak:zamkniecie watku sprawi ze po malutku beda sie niektore z nas wykruszac i potem zostanie wielka pustka:-(wiem co pisze bo juz mialam stycznosc z takim zamknieciem,i co teraz nie pisze tam prawie nikt a bylo tak jak tu,ze nie mozna bylo nadazyc nadrabiac:tak:
Po drugie jesli chcemy cos naprawde ukryc przed tymi co nas czytaja to czemu nie pisze prawie zadna z nas na watku zamknietym ktory zostal juz dawno utworzony?Przeciez tam tez mozna pisac i ta ktora nie ma dostepu nie przeczyta...
No i jeszcze jedno,zaden glowny watek poprzednich forumowiczek nie zostal zamkniety:no:czemu jestesmy takie nieufne...mamy czego sie bac?Bo ja rozumiem zamknac album ale nie watek.
Takie moje zdanie.

Zgadzam się w 100%, ja również nie rozumiem tej nieufności, zwłaszcza na forum, a rejestrując się każda z Nas liczyła się z faktem, że może być podczytywana - bo to jest logiczne, że każde forum jest otwarte na użyszkodników, taka jest jego rola .... ja np. nie piszę tylko w grudniówkach, udzielam się w tematach ogólnych bo one wszystkie skłaniają do dyskusji.
Co do albumu to popieram by go zamknąć, to zdjęcia trzeba chronić a nie wątek główny, za swoją prywatność odpowiadamy same, zresztą to tylko nick/i w sieci!
A zdjęcia mogą być wykorzystane więc nie rozumiem ? nie strach zostawić albumu na pokaz publiczny ? a strach pokazywać jak się pisze o sprzątaniu, pierdołach itd ? nawet tak intymna sprawa jak przeżycia z porodów są ogólnodostępne :errr: więc ja Was nie rozumiem ...
 
Wasza sonde wyswietlilo mi w opcji nowe posty, sorki bo nie powinnam sie tu wypowiadac ale napisze to co dziewczyny zacytowane Kopciuszek i Mea_Osi juz napisaly. Wiem z autopsji ze zamykanie sie tylko na watku zamknietym wczesniej czy pozniej powoduje rozsypanie sie grupy. Doswiadczylam to juz dwa razy.
Watek zamkniety owszem na zdjecia i zwierzenia, ale po za tym warto miec watek otwarty chocby dyskusje na nim wydawaly sie plytkie i o niczym.

Zycze podjecia dobrych decyzji!

Pozdrawiam i znikam

A ja uważam wręcz odwrotnie:tak: tez mam doświadczenie z forum i wiem, że taka grupa bardziej łączy niz dzieli:tak:
I Twój post jest dowodem na to, że może nas czytać każdy kto ma na to ochotę:-(
 
ok Kopciuszku - nie ze sie absolutnie z Toba nie zgadzam ale zagram zlego gliniarza :)

Czemu jestesmy nieufne? - sytuacja mojej fotki na "mama czy tata" , Sytuacja Anaoli , Sytuacja brzucha Asi.
Mozna pisac o waznych sprawach na zamknietym - nie wszystkie sprawy , ktore poruszamy na pierwszy rzut oka wydaja sie istotne i warte atajenia. Osoby postronne wylapuja informacje miedzy wierszami.

To tak dla kontrargumetu :).
Generalnie to ja nie mam zbyt wiele do ukryciA i mog zostac na otwartym.
Co mnie sklania do zamkniecia to fakt ,iz odkrylam jak wiele osob nas obserwuje - biorac a niewiele dajac . (nie gniewajcie sie nowe mamay - ja tak ogolnie - ale tak mniej wiecej to odczuwam)

Włączając internet musisz liczyć się z faktem, że jesteś w sieci śledzona, tak jest z każdym ....... ciasteczka chociazby są tego idealnym przykładem, nie tylko fora, ale głupie strony rejestrują po numerze IP Twoje poczynania w sieci, czy to na tym forum czy też na stronie z pierdołami .....to jest internet Emwu, w nim też obowiązują pewne zasady serfowania i każdy użytkownik musi się z tym faktem liczyć. Tak samo jest ze zdjęciami, tam gdzie wstawisz tam będą np. przez jakąś stronę typu imeshack, wszystko jest zapisywane, dlatego tak prosto w necie śledzić kogoś innego i ten ktoś wcale nie musi być przy Twoim kompie by wiedzieć jakie strony odwiedzasz, i by poznać Twoje zainteresowania ...........

Kiedyś wstawiane do albumu były Nasze foty z brzuszkami w majtkach i obawy o te zdjęcia nie było, ale jak się pisze na ogóle i ktoś podczytuje to obawa jest o_O
 
A oto przykład co można znaleźć ,wystarczy wpisać nicka w grafice, w sieci również i widać kto jakie strony odwiedza ...



I tak jest z każdą z Nas :) dlatego ja na każdym forum mam innego nicka :)
 
A ja uważam wręcz odwrotnie:tak: tez mam doświadczenie z forum i wiem, że taka grupa bardziej łączy niz dzieli:tak:
I Twój post jest dowodem na to, że może nas czytać każdy kto ma na to ochotę:-(
taką zasadą kieruje się każde forum, dlatego np. nie wymaga rejestrowania się by czytać i widzieć jakieś wątki.
 
taką zasadą kieruje się każde forum, dlatego np. nie wymaga rejestrowania się by czytać i widzieć jakieś wątki.

NeSSi ja wiem, mówisz tak, jakbysmy miały zamiar cały wątek zamykać, chcemy zamknąc watek na którym rozmawiamy o prywatnych naszych sprawach, rozmawiamy tam "na luzie" kazda o swoim życiu,o dupie maryny, watki tematyczne zostają, więc dla zainteresowanych zawsze jest miejsce gdzie mogą poczytać i napisać.
Teraz przy tej sondzie przekonałam się ile osób nas podczytuje:-( nie podczytuja tego co powinni, co dotyczy dzieci, tylko jak Emwu napisała, czytają watek grudniówek jak telenowelę, codziennie nowy odcinek. Nie widzę potrzeby żeby czytały o nas np kwietniówki 2008, one maja swoje forum i swoja telenowelę której ja nie czytam!!!! Bo to nie moja sprawa!
Ja wiem, że internet jest źródłem wszystkiego, że nie problem kogos namierzyć,ale tutaj chodzi o odrobinę prywatności:tak: nie robimy nikomu na złość.
To jest tak, jakbys prywatnie rozmawiała z koleżanką przy kawce a ktos by podłączył mikrofon i wszyscy dookoła by Was słyszeli;-)

Nie będe już więcej pisac co oznacza odrobina prywatności z zaprzyjaźnionymi koleżankami z forum!!!!!
 
NeSSi ja wiem, mówisz tak, jakbysmy miały zamiar cały wątek zamykać, chcemy zamknąc watek na którym rozmawiamy o prywatnych naszych sprawach, rozmawiamy tam "na luzie" kazda o swoim życiu,o dupie maryny, watki tematyczne zostają, więc dla zainteresowanych zawsze jest miejsce gdzie mogą poczytać i napisać.
Teraz przy tej sondzie przekonałam się ile osób nas podczytuje:-( nie podczytuja tego co powinni, co dotyczy dzieci, tylko jak Emwu napisała, czytają watek grudniówek jak telenowelę, codziennie nowy odcinek. Nie widzę potrzeby żeby czytały o nas np kwietniówki 2008, one maja swoje forum i swoja telenowelę której ja nie czytam!!!! Bo to nie moja sprawa!
Ja wiem, że internet jest źródłem wszystkiego, że nie problem kogos namierzyć,ale tutaj chodzi o odrobinę prywatności:tak: nie robimy nikomu na złość.
To jest tak, jakbys prywatnie rozmawiała z koleżanką przy kawce a ktos by podłączył mikrofon i wszyscy dookoła by Was słyszeli;-)

Nie będe już więcej pisac co oznacza odrobina prywatności z zaprzyjaźnionymi koleżankami z forum!!!!!

Z ręką na sercu ..... nie podczytywałyście innych na tym forum ?
 
reklama
A ja pamiętam jak z zaangażowaniem większość z Nas śledziła wątek główny listopadówek :) a relacje z tego co kto urodził pisane były na Naszym wątku głównym :p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry