reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zanik mdłości zawsze oznacza poronienie?

reklama
Mdłości jak mdłości. Ale te silne bóle brzucha - ja bym tego nie lekceważyła. Mi lekarz mówił,że normą jest "ciągnięcie" A nie silne, skurczowe bóle.
 
Zdecydowanie ogranicz mowienie tego wszystkiego tej kolezance. Takie ustanie objawow moze to oznaczac u mnie tak bylo ale wcale NIE MUSI! :) Sa lepsze i gorsze dni :)
 
Mdłości jak mdłości. Ale te silne bóle brzucha - ja bym tego nie lekceważyła. Mi lekarz mówił,że normą jest "ciągnięcie" A nie silne, skurczowe bóle.
U mnie takie bóle jak na okres. Miałam mocno bolesne, kłujące, czasem nie mogłam się wyprostować przez 3 minuty. Teraz trochę lżej. Na te bóle dostałam nospe i magnez. Ale mam problemy tez z załatwianiem sie, podejrzewam, ze ból tez może być przyczyna zalegania w jelitach. Jak się wyproznie raz na 3 dni to cud jakiś. Oprócz tych bóli to nie mam innych objawów, typu plamienie/krwawienie.
 
Do góry