reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy zbyt wysoka beta hcg na początku ciąży?

reklama
a coś więcej? Boję się nawet czytać na stronach bo wiem, że są nie obiektywne i wolę doświadczonych kobiet posłuchać.
Zaśniad to choroba trofoblastyczna. Nigdy nie kończy się urodzeniem zdrowego dziecka. Zazwyczaj przy zaśniadzie wykonuje się łyżeczkowanie i podaje leki. Najgorsze,że po tym bardzo długi czas beta schodzi do 0. Ale oczywiście w Twoim przypadku tak być nie musi.
 
Ja pierdzielę. To piszcie dalej o zasniadach i stresujcie się, akurat do wizyty zdązycie sie nakręcić na samo zło 🙈
Ale czego nie rozumiesz w postach? Ja napisałam tylko,że jest taka możliwość ale wcale nie musi tak być. A Ty piszesz coś jakbyś kompletnie nie zrozumiała pytania albo w ogóle go nie przeczytała.
 
reklama
Do góry