reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zdarzyla sie komus pomylka w okresleniu plci na USG?

reklama
komi jak dla mnie to Ty chcesz usilnie miec córke,i wypierasz z głowy to ,ze to najprawdopodobniej kolejny chlopak.Czy nie najwazniejsze by bylo zdrowe??Skoro lekarz powiedział,ze chlopczyk to widocznie tak jest,dodatkowo dał zdjęcie.Jak dla mnie sprawa jest jasna.Zresztą masz jeszcze duzo czasu do porodu.Poczekaj spokojnie kilka tygodni pozniej polecam usg 3d:)
 
Ostatnia edycja:
Komi1911, myślę, że bardzo dobry lekarz jest w stanie określić płeć na tym etapie ciąży. Ja w pierwszej ciąży też dowiedziałam się ok.13-14 tygodnia. Ginka powiedziała, że będzie chłopak i chłopak rzeczywiście się urodził.
 
ja miałam to szczęście że lekarz trafnie określił płeć, ale dopiero w 22 tyg. Ze szczęścia nakupowałam sukieneczek i mase ubranek w odcieniach różu. Ale wózek już zielony w razie jakby jednak wyskoczył Franek a nie Julcia.
Ale moja kuzynka chodziła do innego i ten jej do konca ciąży mowił ze będzie miała córeczkę. Szczęśliwa nakupowała rożowych ciuszkow, sukieneczek, pościel i nawet pampersy jakieś dostała różowe, oczywiście wózek też, i zonk po porodzie się okazało ze ma slicznego zdrowego synka.
 
Ostatnia edycja:
odkad zobaczylam temat ja mysle czy na usg prawidlowo okreslono ze dziewczyna ;p
podobno nie tylko po "siusiaku" badz jego braku mozna poznac plec...
 
komi jak dla mnie to Ty chcesz usilnie miec córke,i wypierasz z głowy to ,ze to najprawdopodobniej kolejny chlopak.Czy nie najwazniejsze by bylo zdrowe??Skoro lekarz powiedział,ze chlopczyk to widocznie tak jest,dodatkowo dał zdjęcie.Jak dla mnie sprawa jest jasna.Zresztą masz jeszcze duzo czasu do porodu.Poczekaj spokojnie kilka tygodni pozniej polecam usg 3d:)
nie zgodze sie z tym co mowisz,dla mnie plec nie gra roli,juz i tak wiem ze bde miala drugieso dsynka i zaczelam cieszyc sie z tego,ale uwazam zejezeli lekarz nie jest pewien plci to niech nie mowi,zobaczymy czy ten gon mial racje,bo patrzac na USG mego synka z 30 tygodnia a na te co mamz siusiakiem niby to wygladajaj identycznie,wiec dla mnie to szok,ze to siusiak juz niby taki duzy,dodoam ze na takim etapie ciazy i penis i wagina kobiety wyglada tak samo dopiero potem ten niby siusiak u dziewczynki sie chowa i robia sie wargi sromowe a u chlopca zostaje pracie i potem jaderka zchodza do moszny
 
ja tez bylam pewna ze 24 tyg juz wszystko sie okaze.. i okazalo sie ze dziewuszka :) ale teraz czytajac te wypowiedzi nie mam ju 100% pewnosci :(


PROSZE O POMOC. GDZIE I KTORY DOKLADNIE LINK MAM WKLEIC ZE STRONY Z SUWACZKAMI ?? OD POCZATKU LISTOPADA JESTEM I NIE MOGE DOJSC DO TEGO :(( :)
 
Ostatnia edycja:
ponad tydzień temu na usg 100% jedna córka, druga córka prawdopodobnie
wczoraj na innym usg u innego lekarza 100% córka 100% syn
śmiałam się,że za miesiąc okaże się, że trojaczki;-)
 
reklama
Do góry