reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zdarzyla sie komus pomylka w okresleniu plci na USG?

Mi pani ginekolog w 22 tc powiedziała, że dziewczynka, a tydzień później inny lekarz stwierdził, że chłopczyk :) Będę szczęśliwa cokolwiek będzie, choć chciałabym mieć pewność, żeby nastawić się odpowiednio (pomarzyć). No i czasem wyprawka w kolorach pasujących do obu płci nie jest taka jakby się chciało, bo akurat zielony czy inny kolor wzoru nie wygląda tak ładnie jak niebieski czy różowy.
 
reklama
Hej, a próbowałaś jakieś metody na dziewczynkę? Czyli 2,3 dni przed owulacją czy po prostu nie zwracałaś na to uwagę? Ja też czekam na chłopczyka, ale drugie to chciałabym córcię i już myślę co by tu zrobić, że się udało:)
 
Ja jeszcze nie wiem, czy będę mamą Stasia, czy też Lenki, jestem w 17tc, ale moja przyjaciółka przez całą ciążę była przekonywana przez lekarza, że urodzi chłopca, a gdy już maleństwo przyszło na świat okazało się być dziewczynką:)
 
mNIE NIE ALE mojej mamie lekarz obiecał drugą córe a na porodówce...syn. Ojczym był w takim szoku, że z pretensją do położnej "a gdzie dziewczynka??" hahahahahaa
 
Mi w 31 tygodniu na usg powiedziano, że prawdopodobnie dziewczynka, a na porodówce okazało się że to chłopak, więc dobrze, że jakoś tak intuicyjnie wiedziałam, że mam nie kupować różowych i typowo dziewczęcych ubranek.
 
W pierwszej ciąży lekarz jakoś dobrze sie dopatrzył,ale może dlatego ze było to stosunkowo późno bo ok 7 miesiąca,ale jak byłam w drugiej ciaży to przez długi czas miałam mieć drugiego synka:happy2:,nawet fotki mam na których niby to widać:-D:-D:-D-lekarz mówił ze jeśli to dziewczynka to dobrze sie ukrywa i włożyła sobie pępowinę miedzy nogi:-D:-D:-D...no i chyba tak było!!!później jak powiedział juz w 3 trymestrze ze to jednak babeczka...to już mu do końca nie wierzyłam!!i jeszcze jakiś tydzień przed porodem,na ostatnim usg pytałam czy to prawda,czy oby sie nie pomylił!!no i urodziła się KAJKA:-)!
 
Ja niestety miałam taką sytuacje przy pierwszym dziecku ok 6mca lekarka która robiła mi usg stwierdziła że chłopiec,niestety lekarz do którego chodziłam wówczas nie miał usg w gabinecie i kierował do szpitala,równiez nakupiłam ciuszków na chłopca nie wspomne że wózek i łóżeczko były w typowo chlopięcych kolorach,ostatnie usg przed porodem i omal zawału nie dostałam dostałam ataku histerycznego śmiechu,inny lekarz robiąc usg powiedział "jak się pieknie odwróciła" ja przekonana że się pomylił mówię mu "przeciez to chłopiec" on nie dziewczynka! i faktycznie :) przy tej ciąży podchodzę z dystansem nie dopytuje chociaz jestem bardzo ciekawa,chodzę do lekarki która ma usg i mam robione na kazdej wizycie,narazie nic nie kupuje a jeśli zaczne to z pewnością jakieś "uniwersalne" ciuszki np. białe :D
 
reklama
U mnie się zdarzyła,w 17 tyg była dziewczynka,chłop poprzesyłał sukieneczki spioszki buciki dla dziewczynki ,reszta wszystko rózowe bo jego mama lubi rożowe.W 26 tyg okazało się ze podobno chłopak wiec wszystkie sukieneczki oddałam (najbliższa koleżanka i sasiadka przyznała się ze za 2 miesiace rodzi,nie bylo widać bo jest grubej kości i niecałe 10 miesiecy wczesniej urodziła chłopca wiec myslałam ze brzuch jej został)a ona dała mi dla chłopca.NO A za pare dni jak mialam usg w szpitalu okazało się ze to może być chłop ale nie koniecznie gdyż to mogła byc pepowina bo dzidzi miało miedzy nogami,teraz jestem w 35 tyg i 3 dniu i dalej nie wiem nic.
 
Do góry