reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zdarzyla sie komus pomylka w okresleniu plci na USG?

Ja mam przeczucie ze nosze w sobie mała ksiezniczke ,gin. nie chciał sie wypowiadac wiec moze zobaczymy czy przeczucie mnie nie myli:-)
 
reklama
W 12 tyg.ciąży, święcie przekonana lekarka mówiła że chłopiec. W 19 ta sama mówiła że "chyba" chłopiec. W 29, zupełnie inny, ale równie przekonany specjalista stwierdził że dziewczynka. Moja matczyna intuicja podpowiada mi że panna. A kto tam naprawdę siedzi? Przekonam się w kwietniu:tak:
 
Ja mogę dorzucić kolejny przykład, tym razem odwrotnie. Koleżanka będzie rodziła w maju. Ma chłopca, a teraz lekarz był święcie przekonany, że to będzie dziewczynka. W tym tygodniu trafiła do szpitala na podtrzymanie ciąży, i co się okazało. Chłopiec!!!
 
czesto zdarzaja sie pomylki ja tez mam przyklad u moich sasiadow przez cala ciaze lekarz stwierdzal chlopca tuz przed samym porodem na usg tez zostal stwierdzony syn a urodzila sie OLENKA.
 
Jestem zadowolona, że wcześniej dowiedziałam się o pomyłce lekarza. Nie wiem jakbym zareagowała na porodówce, jakbym zobaczyła dziewczynkę a nie chłopca. Nie ma znaczenia płeć, ale fakt że łatwo jest się przyzwyczaić do naszego kochanego skarbeczka, w końcu wyobrażamy sobie go przez całą ciążę. Mi już nawet śni się dziewczynka. Mam nadzieję, że to była ostatnia pomyłka lekarza.:-D
 
Ja jeszcze nie wiem jakiej płci będzie mój dzidziuś, mam nadzieję że podczas kolejnego usg juz sie dowiemy. ALe mam jakieś dziwne przeczucie że bedzie chłopiec.. zobaczymy :-)
 
witajcie mam do was pyttanko otoz mam juz synka rocznego noi we
wrzesniu dowiedzialam sie ze jestem w kolejnej ciazy,bardzo nie
moglam sie doczekac kiedy poznam plec,marzylam o coreczce,zawsze
chcialam miec parke,noi przedwczoraj bylam na USG gdzie lekarz sie mnie
zapytal czy chce poznac plec ja ze tak a on no to prosze cop pani
widzis a dla mnie tak jagby siusuak i jaderka wiec ja ze synek a
lekarz tak tak synek,dodam ze jestem w 14 tygodniu i 3 dniu ciazy

i juz oswoilam sie z ta mysla ze nie corka mi pisana ale sobie
czytam pisma i ksiazki i pisze ze na tym etapie nie widac jeszcze
siusiaka ani jaderek gdyz one zstepuja do moszny po 18 tyg!!!

wiec co to bylo,czy to mozliwe aby lekarz sie pomylil??

w sumie nie licze juz na corke ale zastanawiam sie jak mozna w 14
tyg widziec siusiaka i jaderka jak jeszcze one nie sa
uksztaltowane,no chyba ze ja zle czytam i mam zle ksiazki

i tak szykuje sie na synka tylko zastanaiwa mnie czy na takim etapie ciazy juz w 14 tyg wdac tak dobrze siusiaka,jeeli to siusiak
 
hehhh może Cie pocieszę :-):-):-) moja Kajka też miała być chłopcem:rofl2::rofl2::rofl2:(Borysek miał być od zawsze hhihihi)!!
do 20tyg byliśmy pewni,ze będziemy mieli drugiego synka;-) a lekarz mówił,ze jeśli to dziewczynka to dobrze się ukrywa i włożyła sobie pępowinę między nogi!!hehhh jakież było zdziwienie:szok::szok::szok: jak sie okazało bodajże w 23 tyg że to jednak babeczka!!!nie wierzyliśmy już do końca ciąży!!jak się urodziła:-):-):-) to dopiero uwiarzyliśmy!!choć w głębi serducha myślałam i czułam,ze bedzie drugi facio!pomyliłam się na szczęscie:-)!!!
jak dl mnie możesz mieć nadal nadzieję.że będziesz miała parkę!!powodzenia i dużo zdrówka życzę!
 
reklama
ja jak poszlam na usg w 24 tyg lekarz przez cale usg mowil w rodzaju zenskim :D
na koniec spytalam czy to dziewczynka. on wykrzyknal usmiechajac sie i powiedzial: no pewnie ze dziewczynka !! :)

mam nadzieje ze to naprawde dziewczynka ;)
pokoj jest rozowo zolty ;p
 
Do góry