reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy ze mną jest coś nie tak?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Betty wyobrazasz sobie to jak ona wroci z pracy a tam facet w stanie agonalnym plus glodne, obsikane i obsrane za przeproszeniem dziecko? Przeciez Tola nie da rady go przebrac, bo na fejsa bedzie musiala wejsc...przerastaja ją proste czynnosci...ja pracuje na trzy zmiany, opiekuje sie zawodowo trojka dzieci, wracam naprawde zmeczona, a w domu jest zrobione WSZYSTKO, bo trzeba gotowac, sprzatac i prac, ale Tola tego nie rozumie, bo ona NIC nie rozumie :-D
 
reklama
Nie... Tola odda córkę do domu dziecka by spełniać się zawodowo - taki miała plan przecież... a będzie zasuwać głównie na chłopa, który pod siebie robi, leży i patrzy w sufit. Ostatecznie zostawi ich samych ze sobą (jak jednak córka nie zostanie w domu dziecka- poznajmy dobroć Toli) i wyjedzie na 3 miesiące - by spełniać się zawodowo i zarobić kupę kasy. A co tam się będzie działo z chorym psychicznie i nie leczącym się chłopem? Kij wie. Na pewno mu się poprawi bez leków i terapii.

Luxuorius - nie dramatyzuj :-D przecież córka ma już 6 lat to i umie się sama ubrać, zrobić sobie kanapkę czy się umyć. To i o tatę zadba. Pieluchę mu zmieni jak trzeba, na zakupy pójdzie, obiad ugotuje z 1 kg mięsa bo tato nie je byle czego :) Bo Tola wyjedzie na delegację zarabiać mamonę :)
 
No tak, przeciez zapomnialam, ze Tola jest mistrzynią we wszystkim :-D dziecko juz pewnie urodzilo sie nad zdolne :-D
 
Heheheh dziewczyny nie zabirajcie Toli watku przeciez on jest jej:-D kurde a ja taka durna 30 wydaje na paznokcie a przeciez moglabym caly tydz rodzine wyzywic za to:-D
Mala Zosia jestes modem zrob cos z tym bo skrzydelka opadaja :-Dadmin wie ale...
 
Kurcze to starszne, ze ona gotuje obiady na trzy i biedny glodny chlop to zje :-D nic dziwnego, skoro sa kupione z produktow za tak male pieniadze :-D pewnie chlop i z pieciu takich obiadow nie wyszedlby najedzony :-D
 
Mama - nie moderuję tego wątku... niestety :/ Więc nic nie mogę zrobić. Z drugiej strony Tola choć pisze bzdety to nie zachowuje się jakoś wulgarnie czy nieetycznie, więc w sumie wątek może zostać zamknięty jeśli admin tak zarządzi - bo wątek nie wnosi już nic nowego.
 
Mozna jakos zglosic naduzycie?
Chyba nie ma sensu tego robić.Zauważ,mimo naświetlenia pewnych faktów,mimo propozycji rozwiązania problemu autorka jest przekonana o nieomylności i słuszności swej postawy.
Jej odwiecznym argumentem jest: wy nic nie wiecie a ja o życiu wiem WSZYSTKO.I to nie tylko o swoim :-)
Nie ma podstaw by jakąkolwiek nić porozumienia na tym budować ale także,moim zdaniem by autorce bronić prawa do takiej postawy,która,tak mi się wydaje,zbudowana została naprędce by wzbudzić zainteresowanie.
 
reklama
Ponieważ wątek nic już nie wnosi, a staje się polem do wzajemnych przepychanek, wobec tego go zamykam. Tola678 jedyne, co ci pozostaje zrobić to działać, jak dotychczas, bo zbyt trudno ci jest spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy niż własna. Ewidentnie na razie nie jest na tyle źle żebyś chciała realnie coś zmienić.
Bardzo dziękuję pozostałym dziewczynom za dobre intencje i chęć pomocy.
Dobrego dnia dla wszystkich
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry