reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy zmienianie pozycje spania niemowlaka ?

Natqaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2019
Postów
435
czesc, ja przez pierwsze tygodnie podczas spania mojego dziecka, zmieniałam mu pozycje, a to na jeden boczek a to na drugi itd, do czasu aż ortopeda zakazał układania na boku do czasu aż bioderka nie będą juz ok. Teraz mala praktycznje spi caly czas na pleckach(10tyg)- ale ostatnio cos mi się kręci podczas snu i wierci. A czy wy zmieniacie położenie swoich dzieci w nocy? Jak często? Czy jednak caly czas spia na plecach i raczej nie macie problemu z nadmiernym wybudzaniem ?
Pozdrawiam
 
reklama
Ja nigdy nie zmieniałam pozycji dziecka podczas spania. Mojemu dziecku najwygodniej było na plecach. Jak kładłam go na boku, to po chwili sam przekręcał się na plecy. Jedynie co to przekręcałam główkę raz na lewy bok, raz na prawy, żeby nie była krzywa ale to tylko w ciągu dnia
 
Zmieniałam po każdym karmieniu, tak poprostu podczas snu to nie. Za chwilę Ci się zacznie przekręcać mała więc sama sobie znajdzie najwygodniejsza pozycję.
 
czesc, ja przez pierwsze tygodnie podczas spania mojego dziecka, zmieniałam mu pozycje, a to na jeden boczek a to na drugi itd, do czasu aż ortopeda zakazał układania na boku do czasu aż bioderka nie będą juz ok. Teraz mala praktycznje spi caly czas na pleckach(10tyg)- ale ostatnio cos mi się kręci podczas snu i wierci. A czy wy zmieniacie położenie swoich dzieci w nocy? Jak często? Czy jednak caly czas spia na plecach i raczej nie macie problemu z nadmiernym wybudzaniem ?
Pozdrawiam

Ale...po co?
Czy ty byłabyś wdzięczna gdyby cie ktoś kilka razy w nocy budził żebyś się na drugi bok przekręciła?
 
[GROUP=][/GROUP]
Ale...po co?
Czy ty byłabyś wdzięczna gdyby cie ktoś kilka razy w nocy budził żebyś się na drugi bok przekręciła?
Przekręcałam jak się budzilo- dzieki temu zasypialo i spall dalej :) teraz tego nie robie.. ale dzisiaj znowu tak zrobiłam ze 3 razy i tez dzidzia zasnela po zmianie pozycji. Wiec cos tam chyba jednak daje.. :)
 
reklama
Do góry