reklama

Czy zrezygnować z pracy ?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Karla84, 20 Listopad 2009.

1. Karla84

Karla84 Początkująca w BB

Witacie Dziewczyny
    Mam taki problem i prosiłabym was o radę , otóż jestem wlaścicielką lakalu handlowego , w którym prowadze działalnoćś (swój sklep odzieżowy od 3 lat) obecnie jestem w 2 miesiącu ciąży i nie wiem co mam zrobic dalej .Czy zamknąć dziłalność i wynjąć lokal na czas wychowywania maleństwa czy może jednak jakoś ciągnąć to dalej ?
    Dodam że w twj chwili dużo ponagają mi rodzice (mają 60 lat) ,bo mieszkam w lubuskim a po towar jeżdze do Łodzi ok 400km i teraz to oni robią za mnie zkupy bo miałam plamienia i wolałam nie ryzykować ale czy to ma sens im bliżejj rozwiązania tym bardziej nie ruszę sie z miejsca żeby zająć się pracą ktora należy do mnie .Dodam jeszcze iż jestem już zmęczona i chciałbym posiedzieć w domku ,a nie siedzieć w pracy do 18 .Wacham się co zrobić ,bo kiedy sobie pomyślę że póżniej jak pojawi sie maluszek nie będę miala glowy do prowadzenia biznesu wówczas zmieniają sie piorytety i wolałabym poświęcić się maleństwu , ale boje się popełnić błąd . Jeżeli możecie napiszczie co byście zrobily na mojim miejscu.
    Pozdrawiam Karolina:szok:

2. młoda mamka

młoda mamka Fanka BB :)

mam tez do Was pytanie:czy uważacie że osobę chora na raka powinno się zaangażować do pracy by zapomniała o wszystkim? czy to skutkuje?

3. reklama
  4. kocurek3

kocurek3 Zaciekawiona BB

Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, ale coś w tym musi być. Znam bardzo wiele przypadków, kiedy to właśnie praca ratowała ludzi z różnych problemów, chorób również tych o podłożu psychicznym. Ja na pewno nie zrezygnowałabym z pracy

5. Aneczka2006

Aneczka2006 Zaciekawiona BB

Karla84 moim zdaniem nie powinnaś zamykać sklepu pod warunkiem oczywiście ze on ci dobrze prosperuje. Myślę ze jak masz z tego zysk to warto zatrudnić jakiegoś pracownika. Kto wie może jakaś twoja kumpela akurat szuka pracy i na pewno będzie ci wdzieczna. Pozdrawiam

Poleć forum