reklama

Czym bawią się Wasze pociechy?

Temat na forum 'Dzieciaczki' rozpoczęty przez mamuskaaa, 17 Marzec 2010.

1. mamuskaaa

mamuskaaa Początkująca w BB

moj synek oszalał na punkcie robotów, wydałam troszkę ale opłacało się teraz ma tAAKIEGO ROBOTA. udało mi się znalkeżć wypasiony prezent Na www. fabryka-robotów.pl

2. lyla1992

lyla1992 Fanka BB :)

Najlepiej to jakimiś płytami, pilotami, no i pluszakami;)

3. reklama
  4. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

Mój smyk najlepiej się bawi pilotamy i starym telefonem komórkowym:-D, a//ostatnio upodobał sobie drewniane klocki:tak:

5. fanta20062

Technika idzie do przodu, a nasze dzieci wraz z nią :-D

6. lenkaa*

lenkaa* Fanka BB :)

piloty, telefony komórkowe - ale koniecznie te nasze, absolutnie żadne stare graty, laptop - oczywiście oryginalny, na zabawkowego nawet nie spojrzy, choć ma taką obudowę jak ten dla dorosłych, no i długopisy.
    Jednym słowem dzieci to sprytni obserwatorzy - widzą, co "rządzi" w domu i co atrakcyjne dla dorosłych, więc na plewy w postaci zabaweczek - atrap raczej się nie nabiorą ;-)

7. cambria

cambria Mama Karolka 2010

U nas na topie jest pralka,waga do ważenia która leży na ziemi,kable,wentylator,talerze,kubki do picia:-))
    Wszystko tylko nie zabawki synka!!
    Pozdrawiamy

8. fanta20062

U nas teraz wśród zabawek króluje odkurzacz :eek:, mam nadzieję, że zabawa nim nie potrwa długo :tak:. Na całe szczęście mały wyrósł już z pilotów i komórek :tak:

9. Linlandia_pl

Linlandia_pl Zaciekawiona BB

moja 15miesięczna córeczka jest akurat na etapie zabawy w domu. Ma swój mały odkurzacz, którym sprząta:) ma lalę, którą karmi butelką, przytula i wozi w wózku. A między czasie lubi się pobawić samochodami lub innym pojazdami na kólkach:)

10. reklama
  11. Basia_one

Basia_one Multimama ;)

Moja ma prawie 13 mcy uwielbia smartfona mojego i meza, tablet jak widzi to az jej oczy blyszcza...lubi sie bawic przy zmywarce i rozrzucac lyzeczki, mokre pranie tez jest na topie, lubi rozrzucac.

12. Bimbambom25

Bimbambom25 Aktywna w BB

13 miesięcy i już go smartfon ciekawi? Ło matko i córko:)
    To moje w tym wieku zaczynało dopiero pomalutku sięgać po klocki drewniane (szkolnis, z atestem), ale smartfona? Jezuśku, Einstein czy jak?

Poleć forum