reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czym dopajac przy biegunce

kiciA2016

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Wrzesień 2016
Postów
36
niemowlak 3.5 mc ma biegunke i pediatra zalecala dawac mu krople trilac plus w kropelce i duzo dopajac wody lub herbatki rozcienczyc . Jak tu mam rozumiesz herbatke rozcienczyc o jaka herbatke mam dawac ? a takie gotowe z granulki to podobno sa od 4 mc zycia ? zaznaczam ze dziecko jest karmione mm
 
reklama
Sama wode jak ma 3.5 Miesiąca :)
Chociaż nie wiem czy nie lepiej dodać troszkę takiej herbaty bo słyszałam że sama woda może odwodnic
A jesli juz tak chcesz herbatke to kup normalna ziołowa albo owocowa herbapol albo biedronka mają super składy duża zawartość samych zioł albo owocow i kosztują 3 zł.
Taka słaba zrobić
Te dla dzieci to tragedia puszka 18 zł a 93%cukru resztę aromat koło herbaty nie stało.
To mi koleżanka dietetyczka nawet tak mowila:)
 
Ostatnia edycja:
Ja proponowałabym dopajać samą wodą, nie bardzo rozumiem w czym mialaby pomóc herbata. Trzeba pamietac zeby podawać wodę czesto ale małymi porcjami. Ja osobiście bym się skusiła na ugotowanie marchwianki (0,5 kg marchwi gotujesz w 0,5 litra wody- albo mniej tylko trzeba zachowac proporcje i dawać dziecku do picia tą wodę) tylko nie wiem czy u takiego malucha nie bedzie odwrotnego efektu
 
Do góry