reklama

czym się bawią nasze dzieci

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez Cara87, 27 Październik 2007.

1. Cara87

Cara87 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wasze maluchy maja swoja ulubiona zabawke?
    Adas Lubi swoja pluszowa zyrafke, i laptopik zabawke :D

2. gudrun

gudrun Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moja Julietka zdecydowanie uwielbia pluszowa czarna malpke, ktora kiedys byla moja zabawka:-D. strasznie cieszy ja tez widok i dzwięk cymbalkow na ktorych zawziecie gra:-p, miala tez swoja ulubiona grzechotke ale to juz mysle przeszlosc..co tam jakas nudna grzechotka:-D
    Jule tez ciagnie do komputerow..jak tylko jest na moich kolanach pcha sie do klawiatury.. wszystkie telefony komorkowe w naszej rodzine byly juz przez nia obslinione i dokladnie zbadane:-)

3. reklama
  4. justynka1

justynka1 Mamusia Antoniusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Antosiek jak byl maly to mial ulubiona zabawke,teraz w sumie bawi sie wszystkimi,ale najlepsze sa piloty,telefony i kluczyki.

5. aneta001

aneta001

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To chyba wszystkie dzieci lubią piloty i komórki.oliwka najlepiej lubi bawic sie ksiażeczkami, a największą radochę mam ja, jak widzę i słyszę jak po swojemu czyta książeczkę.Ubaw po pachy

6. madzik449

madzik449 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam mamusie.
    Napadało trochę śniegu, wiec zaczęłam się zastanawiać jakie są najlepsze sanki dla dziecka.
    Mój mały ma 9 miesięcy, ale chciałabym takie sanki, które posłużą mu na dłużej.
    Co polecacie?
    Drewniane, czy metalowe?? A może plastikowe? Ale te ostatnie to chyba tylko dla niemowlaka?

7. Paula21

Paula21 Grudzień '07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  8. kasiamaj

kasiamaj mama 2007/2010

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my kupiliśmy drewniane z oparciem odkręcanym.

9. KAROLINA1986

KAROLINA1986 Grudniowa Mamuśka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a ja pewnie nigdy sanek nie kupię bo prędzej bym się zmęczyła ciągnąc go bo asfalcie czy chodniku. Jednym zdaniem w moim mieście cienko ze śniegiem a z roku na rok jeszcze gorzej. wszystkie większe opady to są w okolicach

10. reklama
  11. Arcobaleno

Arcobaleno Mamusia Nikosia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć
    Może podzielicie się czym Wasze dzieciaczki się interesują?;-)
    Ja zacznę. Przez przypadek moja siostra odkryła, że mojemu synkowi podoba się opakowanie woreczków do pieczenia w piekarniku. Jest to niewielki płaski kartonik, czerwono-czarny z obrazkiem upieczonego kurczaka w folii.
    Na początku patrzy na niego zachwycony i próbuje go wziąć do buzi, a później zaczyna się denerwować, że mu to nie wychodzi. Jak ten kartonik chowam aby więcej się już na niego nie wkurzał to zaczyna się taki wrzask że historia. Zamyka oczka i krzyczy, aż się robi czerwony, muszę mu znowu ten karton przed nos pokazać i zabawa zaczyna się od początku. :eek:
    Postanowiłam że już więcej mu tego nie będę pokazywać, próbuję go przyzwyczaić do pluszaczka :-)

12. kari21

kari21 Usmiechnieta_mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moj Bąbel to uwielbia przewracac butelki z woda mineralna. Ale nr jeden stanowi pilot i tel. komorkowy ;-)

Poleć forum