reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czym się bawią nasze dzieci

My też mamy tego nkowego pilota. Moim zdaniem jest świetny i pozwala na przedłużenie żywota naszych pilotów, które przestały być aż tak atrakcyjne.
 
reklama
Moja Nikolka uwielbia bawić się butelką 1,5 l, przeróżnymi kabelkami, sznurkami, pilotem, komórką, długopisem, łyżeczką (wtedy robi obiad i Mnie karmi, albo Siebie), grzebieniem (gdzie wkłada je w różne otwory), pieluchą (gdzie straszy, albo chowa się), spodeczkami pod szklankę....
 
Natusia pokochała pilota, moją komórke - bo jest w czerwonym, miękkim futerale, router bezprzewodowy, kwiatek, któremu można oberwać listki, ale rekord popularności bije miseczka z chrupkami dla kota. Sam kot też jest popularny, Nataszka jak tylko go zobaczy pełznie do niego z pięknym bezzębnym uśmiechem. Fiodor jest nie bardzo szczęśliwy z tego powodu jak można się domyślić :)
 
Zapomniałam: ostatnio mała lubi też pudełka po lekarstwach. Z opakowaniem po accidolac baby pełzała wszędzie i płakała jak jej zabraliśmy bo musiała iść spać :)

...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mój synek od jakiegoś czasu porzucił zabawki i teraz najchętniej bawi się telefonem komórkowym, pilotem od dvd, pudełeczkami po lekach, metalowym pudełeczkiem po kremie Bambino i Hipp, butelką 0,5l po wodzie mineralnej, malutką foliową reklamówką, płytą dvd lub mało nadmuchanym balonikiem (takiej wielkości, żeby łatwo mu było go złapać).

A z zabawek najbardziej lubi misiaczka przytulaczka, grającego pchacza z żabkami z Biedronki, grającą gąsienicę z Biedronki, pluszowego szczura z Ikei i grające klucze ze Smyka.
 
moj synek uwielbia wszelkiego rodzaju sznureczki, tasiemki :)
Mamy duzo zabawek , wiele fo fisher price...moze dosc drogie ale za to wytrzymale,ladne i funkcjonalne. dziecko szybko sie nie nudzi.
Ostatnio bawimy sie cyferkowym telefonem i Filip jestb zachwycony.
Mowi nawet juz halooo :) ciagnie telefon po podlodze przewraca plastikowe kartki z odglosami zwierzat i piosenkami :) dobrze sie bawi
Poza tym hitem wciaz jest laptop i moja komórka :)))
 
reklama
Mój synek też uwielbia piloty i telefony. Ale zabawkowe już nie robią na nim takiego wrażenia. Czasem próbuje złapać kotka i troszkę go potarmosić, ale kotek już wie po co Mieszko wyciąga rączki i ucieka :cool2:
Hitem jest u nas Gadająca Kierownica Fisher Price. Jest super i jest prawdziwą zabawką edukacyjną . Uczy alfabetu, liczenia przeciwieństw. Ciagle odkrywamy nowe możliwości kierownicy. Miechu najchętniej trzyma jedną rękę na kierownicy a drugą zmienia biegi :happy2: Czasem służy mu jako podnóżek do wspinania się na łóżko :-) I przy każdej piosence Miechu tańczy :-)
 
Do góry