reklama

czym się bronić przed komarami?

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez Kattarynnka, 29 Lipiec 2015.

1. Kattarynnka

Kattarynnka Zaciekawiona BB

Dziewczyny, szukam środków chroniących przed komarami, bezpiecznych dla półtorarocznego dziecka i zaawansowanej ciężarówki. Najlepiej żeby były skuteczne ;) na głównej widziałam artykuł reklamowy całej gamy produktów Chicco - używałyście? macie zdanie? ciekawią mnie zwłaszcza te urządzenia odstraszające ultradźwiękami, bo jakoś mam obawy co do produktów trujących włączanych do kontaktu, żeby małemu nie zaszkodzić przy okazji. Jeśli ktoś próbował tych ultradźwięków, proszę, napiszcie, czy się sprawdzają.

Ostatnia edycja: 29 Lipiec 2015
  2. Buty-dla-dzieci_com_pl

Buty-dla-dzieci_com_pl Zaciekawiona BB

W sumie jeśli się zastanowimy to żaden z tych środków na komary nie jest skuteczny tak w 100%. w domu mamy Rajd i zapach podłączany do kontaktu,póki co zdaje egzamin,a na dworze pryskamy się sprayem OFF. Tutaj tylko uwag ana dziecko bo warto wcześniej sprawdzić czy nie ma uczulenia na dany preparat.

3. reklama
  4. Arkuda

Arkuda Zaciekawiona BB

olejek lawendowy pomaga a zdrowy jest

5. BajkowyPokoik_pl

BajkowyPokoik_pl Zaangażowana w BB

Ja też słyszałam o bardzo dobrym,skutecznym działaniu olejku lawendowego,więc warto spróbować,z tego co wiem nie jest drogi i pięknie pachnie:) Miałyście może już z nim styczność? Jeżeli tak to czekam na szczegóły.

Poleć forum