reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czym wozi rodzinę kochany Tata? [ Samochody, wózki, rowerki]

Dołączył(a)
19 Maj 2010
Postów
11
Miasto
Menton (FR) / Piła (PL)
Witam wszystkich Ojców (i nie tylko),

W tym temacie chciałbym nawiązać luźną (bardzo luźną) rozmowę o naszych zabawkach, o zabawkach naszych dzieci i naszych małżonek :-)

Czyli motoryzacja (i nie tylko) z przymrużeniem oka :tak:!!!

Czym wozicie swoje kochane rodzinki lub czym macie zamiar je wozić?

Czy samochód rodzinny musi zawsze być rozklekotanym volvo kombi wyładowanym po dach? :-D

Zapraszam (w szczególności panów Tatusiów)

Kobiety też mile :no: widziane! ;-) (żart :D)
 
Ostatnia edycja:
reklama
w dzisiejszych czasach mamusie też są kierowcami i mają własne autka.
Tatusiowie to zazwyczaj w weekend mają chwilę na wspólny wypad - tak przynajmniej jest u mnie w domu.
Kombi oczywiście! Bez problemu wejdzie wózek i zakupy.
I napewno sprawne technicznie - starym autkom mówię NIE!
Bezpieczeństwo najważniejsze!
 
To czym wozi rodinę Tata Eryka? :-)
I czy mama jest całkowicie zadowolona z tego wyboru?:-)

Pozatym wiem (z własnego doświadczenia), że nie w każde auto zmieści się wózek i zakupy!
Zależy od wózka, wózka i zakupów!
 
Ostatnia edycja:
fajny temat:-)

u nas niestety jest póki co BMW 3-compact- więc nic pasującego dla rodziny:rofl:
ale kupowany był przeze mnie jako kobiecy samochód, wtedy jeszcze nie planowaliśmy rodziny;-)

ale z tyłu wbrew pozorom, mimo że to compact,jest soro miejsca, ale wolałanym dodakowe drzwi z tyłu żeby nie cisnąć się przez przednie z fotelikiem;-)

a mbagażnik ni ejest aż tak mały, bo i subwoofer i wózek mi się mieści;-) a i czasem nawet tam zakupy wcisnę;-)

M racej nie jexdi z nami samochodem:-D on ma swojego rupiecia-Poloneza Trucka teraz i wozi tylko swój szanowny tyłek nim(ja nawet bym nie chciała):-D:-D



ale wysłaliśmy sms po Mercedesa GLK z TVP- więc może.....:blink::blink::blink::blink::blink::blink::-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Nam przy dwojce dzieci w zupelnosci wystarczy Mazda6 sport;), tak na powaznie bagaznik ma dosc spory, duzy wozek miesci sie bez problemu i drobniejsze rzeczy, na wieksze zakupy i wypady jest jak znalazl, w zeszlym roku "Madzia" ( to od mojego imienia,nasz samochod traktuje jak czlonka rodziny;)) przezyla wielkie obladowanie kiedy wracalismy z Polski z walowa takze spisala sie lepiej niz chyba niejedno kombii;). Osobiscie to marzy mi sie samochod terenowy taki typowo rodzinny hmmm marki Lincoln albo Lexus :)). Jak dla mnie duzy zawsze oznacza bardziej bezpieczny, nie uznaje samochodow typowo "kobiecych" , i czasami mam ochote bluzgac kiedy widze jak jakas mamusia pedzi na leb i szyje w samochodziku na sardynku z malutkimi dziecmi i pcha sie miedzy ciezarowkami, ostatnio trafilismy na taka, o malo zawalu nie dostalam:).
 
No to się ubawiłem Mercedesa za SMS'a???:-D
Nie ma mnie w kraju więc nie jestem na bieżąco z fanaberiami polskiej TV!

Przepraszam ale myślę, że to kolejny sposób TVP na wyciągnięcie pieniędzy od rodaków tudzież podnieść oglądalność! :szok:
i tak nie mam co robić z pieniędzmi na karcie z telefonu:rofl: dołądowuje a nie wygaduje, więc a nóż widelec:-D
 
panowie milczą...czyżby nie mieli sie czym chwalić:-):-):-)

my od roku ujeżdżamy VW GOLF-a IV kombi!nie można go zaliczyć co prawda do "obszernego" samochodu rodzinnego(ciężko było sie przyzwyczaić po poprzednim -RENAULT SCENIC )ale komfort jest i co najwazniejsze ekonomiczny i nieawaryjny:-)!
troche już pozmienialiśmy tych aut...zaczynalismy od MALUSZKA:tak::tak::tak: a marzy sie na vw Sharan

jedno czego sie nauczylismy to,ze nowsze nie zawsze znaczy lepsze:dry:
 
Ostatnia edycja:
hej
a nas mąż wozi Oplem astrą combi z 2009 r....samochód moze nie jest topowy ale spełnia nasze oczekiwania,duzo miejsca z tyłu,bagażnik tez obszerny...
za jakis czas planujemy zmianę auta na moze jeszcze większe albo szybsze....albo na dwa auta jedno wieksze drugie szybsze:)
 
reklama
A nas tatus wozi Oplem Insignia z 2009 roku.Autko przestronne i spory bagażnik.
A ja jeżdzę oplem astrą combi z 1998 :eek::-D roku,ale dopiero dorobiłam się tymczasowego prawa jazdy,ale jak tylko zrobię pełne prawko to zmienię na ciut młodsze autko.Ale jak na swój wiek moja mania zachowuje się wzorowo i jest nawet ładna :-D
 
Do góry