reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Czym wozi rodzinę kochany Tata? [ Samochody, wózki, rowerki]

Rozwiązania
0
Mazda. Trójka. Czyli niewielka. I dość już wiekowa - 10 lat. ale sprawuje się doskonale - mimo podtlenku LPG i w związku z tym butlą w bagażniku miejsca na wózek nie brakuje. Auto nie zawodzi i spełnia swoją rolę w 110% ;)

reklama
Rozwiązania
0
Witam wszystkich:cool: właśnie stoję przed wyborem nowego auta. Posiadam Saab 93 sedan niby pojemny bagażnik około 450l ale co z tego jak mieści mi się w nim tylko wózek i małe rzeczy, które mogę tylko poupychać dookoła. Myślę, o kombi i póki co Golf, Octavia lub Mondeo. Chociaż marzy mi się jakiś SUV - wygodne wkładanie dziecka do auta:-D

Rozwiązania
0
Kupiliśmy ostatnio Mazdę 6, wersję USA (z "napompowanym" zderzakiem). Bagażnik i komfort wewnątrz jest wystarczający dla jednej rocznej pociechy. A i dla mnie jest też smaczek, ze względu na 2.3 i 177 kucyków

Rozwiązania
0
Ja zastanawiam się nad zakupem audi Q7 od autorawicki.pl, który ma w swojej ofercie sprawdzone samochody tej klasy. Myślę, że będzie to trafiony zakup dla każdego wielbiciela komfortowej jazdy.

Evelyn1990

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
aero tutis cherry jest Stasia, a nasz wspólny Xsara Picasso 2.0 HDI

reklama

tata Mikołaja

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A ja zastanawiam się po której stronie zamontować fotelik dziecięcy? Za kierowcą czy za pasażerem? Na egzaminach nie było tego pytania!

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry