reklama

Czym wozi rodzinę kochany Tata? [ Samochody, wózki, rowerki]

Od
25 Wrzesień 2017
Odpowiedzi
0
Mazda. Trójka. Czyli niewielka. I dość już wiekowa - 10 lat. ale sprawuje się doskonale - mimo podtlenku LPG i w związku z tym butlą w bagażniku miejsca na wózek nie brakuje. Auto nie zawodzi i spełnia swoją rolę w 110% ;)

reklama
Od
9 Październik 2012
Odpowiedzi
0
Witam wszystkich:cool: właśnie stoję przed wyborem nowego auta. Posiadam Saab 93 sedan niby pojemny bagażnik około 450l ale co z tego jak mieści mi się w nim tylko wózek i małe rzeczy, które mogę tylko poupychać dookoła. Myślę, o kombi i póki co Golf, Octavia lub Mondeo. Chociaż marzy mi się jakiś SUV - wygodne wkładanie dziecka do auta:-D

Od
17 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
Kupiliśmy ostatnio Mazdę 6, wersję USA (z "napompowanym" zderzakiem). Bagażnik i komfort wewnątrz jest wystarczający dla jednej rocznej pociechy. A i dla mnie jest też smaczek, ze względu na 2.3 i 177 kucyków

Od
16 Marzec 2018
Odpowiedzi
0
Ja zastanawiam się nad zakupem audi Q7 od autorawicki.pl, który ma w swojej ofercie sprawdzone samochody tej klasy. Myślę, że będzie to trafiony zakup dla każdego wielbiciela komfortowej jazdy.

reklama

pytaj.online

Zaciekawiona BB
Od
18 Styczeń 2019
Miasto
Kraków
Odpowiedzi
0
Vectra C gts 1.9 cdti. Wielki bagażnik- olbrzymi jak na samochód który wygląda na sedan. Dodatkowo to liftback więc ładować możemy do woli. Isofix w standardzie. Spalanie ok 5-6 litrów w cyklu mieszanym. Praktycznie bezawaryjny, choć irytować może skrzypiące podwozie :)

Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test