reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czym wozi rodzinę kochany Tata? [ Samochody, wózki, rowerki]

panowie milczą...czyżby nie mieli sie czym chwalić:-):-):-)

No właśnie a gdzie są panowie???

Pewnie na forum motoryzacyjnym, gdzie chwalą się kto ma mocniejczy silnik!!! Hahaha :lol:

No moje dorgie panie widzę, że mamy tutaj kawałek motoryzacyjnej historyji :)

Ja moją kochana rodzinę woziłem przez kilka lat Toyotą RAV4 (nie polecam) - no to były czasy kiedy ja jeszcze nosiłem swojego syna :)
Ale na krótko przed urodzinami Dawida (po uciążliwych poszukiwaniach odpowiedniego auta) kupiliśmy Audi A6 Avant. Miłe, obszerne (wózek się mieści bez problemu), no i coś dla mnie - szybkie.
 
reklama
hi hi to akurat uważam za babski temat, co, ile i w jakiej pozycji zmieści się w bagażniku;-)
ja spełniłam swoje marzenie i kupiłam zimą tego roku Nissana QQ, 2 litry diesel, full wyposażenie, piękny kolor czarny przechodzący w śliwkę:-) szyba na dachu, pozwalam tatusiowi w niedzielę poszaleć, bo na co dzień to ja dzieci wożę i swoją d.. kę do pracy;-), tatuś ma swój pojazd:-p
na razie zimą wypad na narty pokazał ile się mieści w bagażniku, było ok, a latem jedziemy na wakacje, co prawda do hotelu, ale i tak ciekawe ile klamotów "letnich" się zmieści:tak:
 
My jeździmy Chryslerem Gran Voyagerem i nie wyobrażamy sobie przesiąść się do mniejszego auta, w przyszłym roku w styczniu być może dołączy do nas 5 członek rodziny więc jeszcze będziemy mieli 2 miejsca wolne ale nie będziemy się już starać ich zapełniać. Jest to bardzo wygodne auto. Chciałabym mieć dla siebie na zakupy Audi A4 ale na razie nie możemy sobie pozwolić bo zainwestowaliśmy trochę pieniędzy w sprzęt foto video. Odbijemy się to wtedy sobie kupię moją niunię, oczywiście kombi i będę jeżdziła sama na zakupki do miasta jak dziewczyny będą w szkole :)))
 
hi hi to akurat uważam za babski temat, co, ile i w jakiej pozycji zmieści się w bagażniku;-)

No nie musi to być akurat "babski" temat. Mam syna, który za kilka lat będzie ze mną jeździł w góry na snowboard tudzież narty więc i mnie interesuje co mógłbym wcisnąć do mojej, przepraszam, naszej gabloty. :)

Widzę, że nadal brakuje męskiego towarzystwa?
 
Tata - Audi S5, mama - Cayenne, ale w trakcie zmiany - jeszcze nie wiem na co. Moze Mercedes R, albo nowa wersja Volva XC 90 (najpierw musze sie odkuc po remoncie domu). Troche juz samochodow "przerobilam", lacznie z Masseratti Quatroporte, ale najlepiej jezdzilo mi sie Volvo XC90 - mialam go 3 lata, zamienilam na Masseratti i plulam sobie brode. Ale.....kto by przypuszczal. Maz chcial mnie "rozpiescic" - ale nie wyszlo. Po roku sie pozbylam i zamienilam na obecny.
Generalnie lubie duze samochody - czuje sie bezpieczniej z dzieckiem w srodku. Bezpieczenstwo, wygoda i niezawodnosc - to cenie najwyzej.
 
niestety musiala nastąpić zmiana samochodu na obszerniejszy i nasza kochana Alfa 156 została sprzedana w tym roku, a kupilismy Toyote Avensis kombi 2.0VVTI 2003 w automacie...
Automata nigdy nie planowalismy ale jakos tak wyszło :) w sumie to nawet wygodne rozwiązanie choc automat toyoty jest dosc wolny i o dynamicznej jezdzie mowy nie ma.
Na szybszą jazde trzeba bedzie poczekac az bedzie nas stac na Alfe 159SW 2.4jtd :)
A wracajac do Avensisa to bardzo solidne,wygodne i przestronne auto, ogromny bagaznik, gigantyczna ilosc miejsca z tyłu, wyposazenie b.dobre -wersja High/Prestige ogolnie poki co jestesmy zadowoleni. Ogólnie polecam jako rodzinne, stateczne i małoawaryjne auto :)

z innych pojazdów jakimi wozimy Paulinke to:
Maclaren XT- jej ulubiony :) rewelacyjny wózek, lekki, wielofunkcyjny, doskonale sie prowadzi i jak na parasolke wygodny
Mutsy UrbanRider- troche mniej go lubi choc mniej w nim trzesie :)

Pozdrawiam :)
 
Fajny temat, choć liczyłam na inny jego rozwój ;)

Z wózka już wyrośliśmy, ale był Speedi a potem Maclaren Quest - jak dla mnie zestaw doskonały. U małego po jeździkach itp. aktualnie na topie jest hulajnoga. My z mężem mamy stare samochody, golfa 3 i jeepa - czyli w miarę uniwersalnie. Obydwoje jesteśmy zadowoleni. Ale za to dla Małego mąż zbudował coś wyjątkowego: Kabaczkowóz :) Muszę przyznać, że jestem z niego dumna :)

Zobacz załącznik 257294
 

Załączniki

  • PICT0015.jpg
    PICT0015.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 97
reklama
My mamy Opla Zafirę. Nieodzowny prze pięcioosobowej rodzinie. Jak dla mnie rewelacja. Szczególnie jak jeszcze ktoś chce się dosiąść. Jeździliśmy i w sześć i siedem osób i miejsca spokojnie starczało. Ale to nie ja jeżdżę tylko moja żona. Ja nawet nie posiadam prawa jazdy i....dobrze mi z tym.
Pozdrawiam

tata misimip
 
Do góry