reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czym wozi rodzinę kochany Tata? [ Samochody, wózki, rowerki]

Booster GT4 to fura naszej corci,a tata wozi nas Mitsubishi Outlander.Starszy model bo na nowy to trzeba bedzie poczekac,az sie zestarzeje,zeby nas bylo na niego stac:-DW sumie to w wiekszosci czasu "grzeje lawe" bo my wolimy piechtobiegiem:tak:ale autko bardzo w porzadku.Naped na 4 kola,miejsca wystarczajaco i na wozek i na zakupki.Mielismy kupic Volvo v50 kombi,ale ten wydal nam sie bardziej cool;-)
 
reklama
Ale fajny temat:)
My się wozimy trzynastoletnim Oplem Omegą kombi.
Jest trochę stary, czasem się psuje, jest niezbyt szybki i dość głośny.
Ale jest duży i wygodny i bardzo go lubie. To niedocenione auto moim zdaniem.

A młodemu dziś kupiłem coś takiego tylko w trochę innym kolorze:
albatrosblue.jpg
 
No właśnie a gdzie są panowie???
Pewnie na forum motoryzacyjnym, gdzie chwalą się kto ma mocniejczy silnik!!! Hahaha :lol:
No moje dorgie panie widzę, że mamy tutaj kawałek motoryzacyjnej historyji :)

A mi jest wszystko jedno czym jadę. Zmieszczę się z Dzieckiem i zakupami do każdego auta (doświadczenia z Maluchem z własnego dzieciństwa).

No i poza tym chyba nie ma się co dziwić, że więcej tu Mam niż Tatów. Tata wsiada i jedzie a Mama musi obejrzeć kolor auta, sprawdzić czy zarysowań nie ma, pomyśleć co inne Mamy sobie pomyślą jak zobaczą mnie w tym aucie ...
:eek:

A my jeździmy czymś takim. :cool2:

No to do Zabawy Marsz !

pozdrawiam zmotoryzowanych,
KK
www.ZabawnaNauka.pl
 
Bez kwiatów, kamer, dziewic krzyczących i mdlejących (z uwielbienia a nie strachu) na mój widok.
Ogólnie bez sensu ... o drugiej w nocy na pustej drodze ...
Nawet pół punkcika za jazdę na podwójnym gazie nie miałem.
Terrrrra jak zrobię sobie prawko to pod gaz cegłę włożę ;]
 
ehhhh do dzisiaj się gotuje jak o tym myślę.

Dałem się podpuścić jak jełop i scigałem się z Vectrą która okazało się że ma
niebieskie światełka i kamerki ;-)
 
Kurde, o takich akcjach to ja zwykle szlyszalem: kolega kolegi ma kolege, ktory tak wpadl. A wygrales chociaz? Ja sobie nie wyobrazam zeby mnie uziemili. Jakos okolo roku zmienilem auto i wyjechalem juz 70 tys i poki co bez skuchy. A przepisowo nie jezdze. Kiedys, kiedys mnie probowali upolowac bo za zajaczkiem cisnelem... wystawili sie przede mnie i chyba mysleli, ze za nimi polece a niezle grzali... cos mi tylko mignelo w ich kabinie przyczepione do lusterka i zluzowalem... Kurcze, nie zazdroszcze... Kiedy bedziesz mogl nowe robic?
 
reklama
Do góry