reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czym wozi rodzinę kochany Tata? [ Samochody, wózki, rowerki]

Izi też miałam to autko.Bagażnik rzeczywiście jeden z większych ale mi przeszkadzało twarde zawieszenie charakterystyczne zresztą dla wszystkich opli.
 
reklama
Dzień dobry wszystkim :) Niektórzy mnie znają... Inni jeszcze nie... Myśleliście kiedyś nad tym, że dzięki internetowi można dorobić parę groszy... Ja trafiłem na ciekawą stronkę, i zacząłem zarabiać i wam polecam zajrzeć wszystkiego się tam dowiecie DobryZarobek.pl
Pozdrawiam wszystkich :) A tak na marginesie Ja, czyli przyszły tatuś chwilowo zostałem bez samochodu :( Mój się posypał i zbieram na nowy, między innymi przez tą stronkę pozdrawiam serdecznie... Gdybyście byli zainteresowani również innym rodzajem zarobku piszcie dlugiwrz@wp.pl Pozdrawiam raz jeszcze
 
Witam!Moj mąż mi kupil opla astre 2 kombii i moge ja polecic,ma bardzo duzo miejsca,a bagaznik nie ma progu i bardzo łatwo do niego cos wsadzic:)
wozek zakupy i pelno rzeczy dla dzidziusia:)

też mam takie :-D najpierw musiałam sprawdzic w necie bo się nie znam który to który.
To fakt,dla kobiety z dziecmi jak znalazł.Na zawieszeniu się nie znam,zresztą nie mam porównania bo to moje pierwsze auto,ale spisuje się dobrze.


koniec z reklamami i ogłoszeniami do innego działu zapraszamy :-p
 
moje też pierwsze autko to asterix:) ale mialam przyjemnosc jechac toyota corolla kombii,rewelacja:)
ale jeszcze mnie nie stac:):)pozdrwiam!
 
renault megane kombi, kupiliśmy używany. Typowy rodzinny, duży bagażnik (wchodzi duży wózek i klatka z psem), mocowanie isofix, mięciutki, udogodnienia dla rodziny z dziećmi. Fajne auto. A kiedyś byłam fanka Hondy... :D Tata sprzedał ścigacza żeby kupić nam auto :))) bo dziecko w tankbagu to nie bardzo mi się widziało :D
 
a my jezdzimy nissanem almera N16 (sedan), autko fajne nic sie nie dzieje z nim ale 'wejscie" do bagaxnika - katastrofa ;/ wozek 1 Kaps 3 - wynalazek potworny, potem, parasolka Espiro City - rewelka, a teraz Peg Perego duette SW z kierownica - bajer, lekkośc w prowadzeniu, jak dla mnie same zalety, rowerek normalny 3 kołowy z barierka :D to tyle co do naszych pojazdów :p
 
My sobie jezdzimy Audi A6-kocham to auto :-D rok temu w grudniu zrobilam wreszcie prawko ;-) ale jak trzeba to i autobusem pojade :-D
Chlopaki z Waszych kawlaow sie usmialam :-d uwielbiam taki humor ;-)
a wszystkim kierowcom zycze szerokosci :-)
w grudniu moj "szaleniec" oddaje tez prawko-na szczescie tylko na miesiac ;-) nowa tchnologie nam postawili i pstyrka zdjecia bez blysku... no i tak w ciagu dwoch tyg. narobili 21.tysiecy zdjec ;-)
 
reklama
Do góry