reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czym wozi rodzinę kochany Tata? [ Samochody, wózki, rowerki]

Mazda. Trójka. Czyli niewielka. I dość już wiekowa - 10 lat. ale sprawuje się doskonale - mimo podtlenku LPG i w związku z tym butlą w bagażniku miejsca na wózek nie brakuje. Auto nie zawodzi i spełnia swoją rolę w 110% ;)
 
reklama
Witam wszystkich:cool: właśnie stoję przed wyborem nowego auta. Posiadam Saab 93 sedan niby pojemny bagażnik około 450l ale co z tego jak mieści mi się w nim tylko wózek i małe rzeczy, które mogę tylko poupychać dookoła. Myślę, o kombi i póki co Golf, Octavia lub Mondeo. Chociaż marzy mi się jakiś SUV - wygodne wkładanie dziecka do auta:-D
 
Kupiliśmy ostatnio Mazdę 6, wersję USA (z "napompowanym" zderzakiem). Bagażnik i komfort wewnątrz jest wystarczający dla jednej rocznej pociechy. A i dla mnie jest też smaczek, ze względu na 2.3 i 177 kucyków
 
Ja zastanawiam się nad zakupem audi Q7 od autorawicki.pl, który ma w swojej ofercie sprawdzone samochody tej klasy. Myślę, że będzie to trafiony zakup dla każdego wielbiciela komfortowej jazdy.
 
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, opinia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
 
reklama
Panowie apropos naszych wozów i wózków dzieci. Mam Hondę Civic Sedan 09r. I teraz muszę dopasować wózek do auta. Myślę troche innymi kategoriami niż żona. Uparła się na x-lander x-move jest to duży wózek. Mieszkamy na wsi i serio myśle że byłby fajny ale teraz kwestia zapakowania go.. Macie może ten wózek. Dużo zajmuje miejsca w bagażniku ? Dzieki za odp
 
Do góry