reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czym wozi rodzinę kochany Tata? [ Samochody, wózki, rowerki]

reklama
Co do tematu to w moim wypadku Kia Sorento ;)
Całkiem przestronne i dużo miejsca w środku.. ;)
Proponuję przy wyborze wózka pokierować się wielkościa również bagażnika. w Wielu sklepach można po prostu przymierzyć wózek do auta ;-)

a mnie poniosło ;/
i kupiłem dwa ...
po cholere tak naprawdę to nie wiem :p

po to, abyś mógł jeden wózior uzywać na codzień, a drugi niech sobie mieszka w bagażniku autka ;-)
 
VW Golf III 97r hatchback 3D 1.4
VW Vento 93r sedan. 1.9D

Oba pojemne. Wszystko wejdzie. Tylko trzeba umieć pakować :)

Może w przyszłym roku lub za 2 lata przejdziemy na audi 1.9 TDI C4 /C5 variant :)
 
Co tu kryc matka z dziećmi wypiera ojca z auta, mój też chciał kupic dla mnie drugi, ale do pracy nie dojeżdża autem więc jeden starczy, w tej chwili w weekendy auto jest moje bo jeżdże do szkoły, a tyg wyskocze do miasta albo gdzieś z dzieciakami, a z mojego m się śmieje że teraz to musze go poduczyc bo może zapomnieć jak się jeżdzi.
Mamy bmw w combi bo nie ma zakół w bagazniku a mamay duuuży wózek.
 
Co tu kryc matka z dziećmi wypiera ojca z auta,
Raczej to twoje zdanie. Moje jest takie, że to dziecko wymusza aby było inne. Zawsze lubiłam małe z dobrym silnikiem, najlepiej benzyna, takie niepozorne cichociemne. Niestety finanse pozwoliły mi na to, co mam... A variant - czyli kombi jakby ktoś nie wiedział, jest wymuszone powiększoną rodziną obecnie o jednego członka, jak i w przyszłości o drugiego... Także wiesz... Zaraz jak mi dzieci wyrosną z zabawek przechodzę na małe cichociemne cacko se, se, se, se :)
 
a my jezdzimy Ford fokus 1,9 TDDI 2005 kombi
i polecam szczeze kazdemu miesci sie wszystko
moj brat kupił opla omege(ten starszy model )
nic w nim nie miesci a o wozku nie ma mowy !!
najpierw sie wysmiewał z nas ze ford itp
a potem dzwonił zeby mu pomoc przewiezdz telewizor bo mamy kombi a jemu sie nic nie miesci
jestem super zadowolony
choc zona kupowała jak byłem za granica
i tez przez telefon nazekałem co ona kupiła
ale jak pojezdziłem to zmieniam zdanie o fordach
mamy go juz 3 rok a ani złotowki nie włozyłem w naprawy
abył juz raz ze mna w hiszpani jechałem 3600 km
pozdrawiam Paweł ( mąż pchełki )
 
reklama
chłopaki,

mam dylemat, tatuś ma peugeota partnera 2os. ja natomiast forda focusa hatchback ale to służbowe więc zaraz się z nim pożegnam, chcę kupić jakieś pojemne auto, tak żeby wózek wszedł do bagażnika, moje wymagania to minimum 2007 rok, diesel, do 20-25 tys pln i raczej skłaniam się ku autkom takim jak seat altea, citroen c4 picasso, wv caddy, skoda roomster..

co możecie polecić?
 
Do góry