reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czym zagoic rane ?

Fado123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
6 828
Dziewczyny pomocy !
Ze moja mała ma problemy z buzka, już pisałam, dermatolog stwierdziła Łzs, ok dała kremy ,z buzi zeszło, ale ba brodzie od śliny, jest ranka, mala co noc ja rozdrapuje, bo ja swedzi ,już nie wiem co robić, żeby to zagoic, krem na sterydzie pomógł, ale jak przestałam stosować ,wróciło, doradzcie coś, bo nie mogę patrzeć, jak się męczy
 
reklama
Dziewczyny pomocy !
Ze moja mała ma problemy z buzka, już pisałam, dermatolog stwierdziła Łzs, ok dała kremy ,z buzi zeszło, ale ba brodzie od śliny, jest ranka, mala co noc ja rozdrapuje, bo ja swedzi ,już nie wiem co robić, żeby to zagoic, krem na sterydzie pomógł, ale jak przestałam stosować ,wróciło, doradzcie coś, bo nie mogę patrzeć, jak się męczy
Spróbuj sudocremem.
 
Zwykły krem bambino w metalowym pudełku, częste smarowanie krochmalem
Dziewczyny pomocy !
Ze moja mała ma problemy z buzka, już pisałam, dermatolog stwierdziła Łzs, ok dała kremy ,z buzi zeszło, ale ba brodzie od śliny, jest ranka, mala co noc ja rozdrapuje, bo ja swedzi ,już nie wiem co robić, żeby to zagoic, krem na sterydzie pomógł, ale jak przestałam stosować ,wróciło, doradzcie coś, bo nie mogę patrzeć, jak się męczy
 
Dziewczyny pomocy !
Ze moja mała ma problemy z buzka, już pisałam, dermatolog stwierdziła Łzs, ok dała kremy ,z buzi zeszło, ale ba brodzie od śliny, jest ranka, mala co noc ja rozdrapuje, bo ja swedzi ,już nie wiem co robić, żeby to zagoic, krem na sterydzie pomógł, ale jak przestałam stosować ,wróciło, doradzcie coś, bo nie mogę patrzeć, jak się męczy
Sprobowj przemywać wodą z kalią, działa odkazająco, bakterio i grzybobojczo i przyspiesza gojenie.
 
Do góry