reklama

Czym zająć dziecko przez 5 minut?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2009' rozpoczęty przez icarium, 12 Luty 2010.

1. icarium

icarium Fanka BB :)

Do założenia tego wątku zainspirowała mnie sytuacja, która przydarzyła mi się w tym tygodniu. Otóż miałam coś pilnego do zrobienia w kuchni, a nie chciałam, żeby mały się plątał pod nogami. Zawsze mam 'schizę', że go poparzę :sorry: No więc w desperacji wystawiłam mu kosz z brudną bielizną, oczywiście na wierzch dałam najczystsze rzeczy i... 'pozbyłam' się dziecka na całe 10 minut. Najpierw powyrzucał trochę rzeczy, później podnosił, narobił się przy tym przysiadów ;-)

Na pewno każda z Was ma swoje 'domowe' sposoby jak zająć swoją pociechę :-) zachęcam do podzielenia się z innymi :-)

2. Patewka

Patewka Mama Juleczki w sumie 3ki

podrzucam małej pojemnik z klamerkami ;-)

3. reklama
  4. gosiakma

gosiakma mama kluseczka:)

ja daje Mateuszkowi taką plastokową łyżkę do gałkowania np. lodów czy ziemniaczków i plastikowy kubeczek i jest git:-D turlanym po ziemi jabłkiem też nie pogardzi, ale to już troche rozpusta, wiec zdarza sie rzadziej :-D

5. maks_olo

maks_olo Kwietniowi Chłopcy :)

drewniane kuchenne łyżki i metalowe miseczki - fakt - hałas niezły, ale jest spokój z jednym i drugim :-D

6. icarium

Drewniane łyżki też wypróbowałam i sprawdzały się... przynajmniej do momentu, aż mały zaczął je przerabiać na trociny :-D

7. bluebell

bluebell MAMUSIA ALUSIA

pilot, komorka (oczywiscie moja bo zabawkowa absolutnie nie wchodzi w gre) na 5 minut zalatwiaja sprawe
    ale i ak najbardziej porzadana rzecza jest laptop.

8. Patewka

Patewka Mama Juleczki w sumie 3ki

Świeta racja bluebell :-) - zapomnialam o laptopie, walenie lapką po klawiaturze to najlepsza zabawa na świecie. I można się w nią bawić baaaardzo długo ;-) O ile mama pozwoli.
    Drewniane łyżki były dobre ale tak ze 2 miesiace temu ;-), obecnie mała nawet ich nie zauważa, po przekazaniu do rączki od razu robią "bach" :rofl2:

9. klucha09

klucha09 mama Haneczki

pilot komorka (mamy zepsuta specjalnie dla niej) butelka po wodzie ogolnie to zadkosc

10. reklama
  11. umi2

umi2 Fanka BB :)

garnek i drewniana łyzka halasuja tak ze młodego nie ma przez chwile no i komórka:tak:, a dla ludzi o mocnych nerwach polecam włozenie dziecka do łóżeczka i zasypanie go zabawkami, mój zajmuje sie wtedy wyrzucaniem ich za łózko raz przez 30 min sie tak bawił:-D:tak:

12. icarium

U mnie pilot i komórka już się dawno opatrzyły :-( laptopa nie dam, sorry ;-)
    Za to stara klawiatura jest super, zwłaszcza wtyczka :-)

Poleć forum