reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czyn różni sie plamienie implantacyjne od okresu

Hejka nie wiem gdzie mam pisać a mam problem. Mianowicie dzisiaj powinnam planowo dostać okres ale wczoraj dzień przed planowana @ dostałam lekkie różowe plamienie i dzisiaj też mam. Czy to może być implantacja zarodka dodam że dzisiaj rano wymiotowalam po jedzeniu i kręciło mi się w głowie. Kilka dni temu słabo mi było odrzucalo mnie od wędzonego mięsa gdzie uwielbiam. Przez 3 tygodnie już opoprzedniej @ non stop było przytulanko łącznie w dni płodne. Nie chcę się nakręcac.nie biorę wogule pod uwagę ciąży mąż bardzo by chciał dzidziusia. Od jakiegoś czasu nie myślę o tym po prostu ktoś mi tak doradzi żeby nie myśleć tak dużo jak się chce żeby sobie odpuścić i tak zrobiłam.
Zrob test :)
 
reklama
Chcialabym sie poradzic...
20dc zauwazylam na papierze rano i woeczorem slady zywej krwi. Wczoraj powinnam byla dostac okres, pojawilo sie jedynie lekkie rozowe plamienie, bardzo delikatne, ktore dzisiaj ustalo. Chwilami pobolewa mnie brzuch jak na okres ale okresu nie widac. Zrobilam dzisiaj rano test, ktory wyszedl negatywny. Czy ktos mial podobna sytuacje i zakonczylo sie upragniona ciaza? Czy to tylko cisza przed burza (okresem) ? 🤔
 
Do góry