reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czyn różni sie plamienie implantacyjne od okresu

Ewoka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2019
Postów
553
Cześć dziewczyny, mam pytanie czym różni się plamienie implantacyjne od okresu, staramy się o dziecko, ostatni okres miałam 10 kwietnia, kolejny według kalendarza ma być za 5 dni. Lekko plamic wczoraj zaczęłam, i nie wiem czy to plamienie implantacyjne czy plamienie przed okresem (wcześniej nie miałam plamien przed okresem) brzuch lekko mnie pobolewa jak na @ więc pewnie raczej @ się pojawi, ale jestem ciekawa czy można to jakoś odróżnić czy można tylko gdybac ?

Pozdrawiam :*
 
reklama
Plamienie implantacyjne jest zdecydowanie mniej obfite, trwa krotko. Nie powinno byc w nim skrzepow i zywej krwi. Jego kolor jest zazwyczaj lekko brazowy :)
 
Plamienie implantacyjne jest zdecydowanie mniej obfite, trwa krotko. Nie powinno byc w nim skrzepow i zywej krwi. Jego kolor jest zazwyczaj lekko brazowy :)
Dzięki za informację ;) czyli na pewno @ się pojawi bo jest bardziej różowe niż brązowe ;) czyli tak jak myślałam, trochę szkoda ale wpływu na to nie mam ;)
 
Dzięki za informację ;) czyli na pewno @ się pojawi bo jest bardziej różowe niż brązowe ;) czyli tak jak myślałam, trochę szkoda ale wpływu na to nie mam ;)
Nie prawda może być też właśnie różowe a nie tylko I wyłącznie brązowe. Mimo wszystko jest duża szansa 5 dni przed okresem różowe plamienie może być implantacyjnym. Odczelaj dwa trzy dni i zrób test 😁
 
Dzięki za informację ;) czyli na pewno @ się pojawi bo jest bardziej różowe niż brązowe ;) czyli tak jak myślałam, trochę szkoda ale wpływu na to nie mam ;)
Plamienie implantacyjne jest bardzo skąpe i może być brązowe a może być różowe może być widoczne na wkładce albo tylko przy podcieraniu się na papierze. A 5 dni przed okresem bardzo możliwe że to plamienie implantacyjne.

Możesz zrobić w dniu terminu miesiączki test ciążowy o czułości 10 (nie polecam robić testów przed terminem miesiączki) życzę abys ujrzała 2 kreski i koniecznie daj znać jak się sytuacja zakończyła u ciebie.
 
Luzik
Dzięki za informację ;) czyli na pewno @ się pojawi bo jest bardziej różowe niż brązowe ;) czyli tak jak myślałam, trochę szkoda ale wpływu na to nie mam ;)
Luzik jeszcze kilka dni jest :) Pamietaj ze poki nie przyjdzie @ to pilka jest w grze! Trzymam kciuki i daj znac :)
 
Dzięki dziewczyny :) mimo wszystko wydaje mi się że to @ bo podbrzusze boli jak na nią, więc się nie nastawiam, że to coś innego.
Ale Pewnie dam wam znać za parę dni :)
 
W ciąży też boli podbrzusze, ale masz bardzo zdrowe podejście, że się nie nakręcasz od razu :)
Życzę cierpliwości i ujrzenia upragnionych dwóch kreseczek na teście :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam pytanie czym różni się plamienie implantacyjne od okresu, staramy się o dziecko, ostatni okres miałam 10 kwietnia, kolejny według kalendarza ma być za 5 dni. Lekko plamic wczoraj zaczęłam, i nie wiem czy to plamienie implantacyjne czy plamienie przed okresem (wcześniej nie miałam plamien przed okresem) brzuch lekko mnie pobolewa jak na @ więc pewnie raczej @ się pojawi, ale jestem ciekawa czy można to jakoś odróżnić czy można tylko gdybac ?

Pozdrawiam :*
Ja mialam plamienia przed okresem, zazwyczaj ok tyg przed.. w tym cyklu mialam podobnie lecz tylko raz przy wyproznianiu(wieksze parcie) myslalam ze sie zacznie za kilka dni okres.. nic bardziej mylnego. :) a nadal mam lekkie bole jakby okresowe , zycze Ci powodzenia :*
 
Do góry