reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czysta masakra

Distinct

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Luty 2015
Postów
25
Mam duży problem, a właściwie dolegliwość. Nie wiem czy jest ona ciążową dolegliwością, bo w poprzedniej ciąży czegoś takiego nie miałam, ale do rzeczy ...
Chodzi o to, że jestem w 22 tygodniu ciąży i od pewnego czasu strasznie bolą mnie pachwiny. Bolą do tego stopnia, że ciężko mi chodzić, siadać, wstawać, leżeć w jakiejkolwiek pozycji ... Szukałam odpowiedzi u mojego lekarza prowadzącego ciążę, ale niestety stwierdził tylko, że mogę sobie brać JAKIEŚ tabletki rozkurczowe i tyle.
Jeżeli któraś z Was wie co to może być i od czego, i ma jakieś wskazówki, żeby ten ból przeszedł to byłabym wdzięczna za odpowiedź i wszelkie sugestie.
Pozdrawiam.
 
reklama
dokladnei to samo mialam, lazilam jak kaczka o ile lazilam... a z miesiac tak sie " bujalam", samo przyszlo samo przeszlo.... nie pocieszajace ale prawdziwe :))) jak mnie zaczelo nawalac w 5 mcu to mnie tak rabalo do 6. plakalam jak mialam wlazic po schodach i po ulicy szlam jakbym miala samolot miedzy nogami...
 
Distinct współczuję to pewnie mocno niewygodne. Ja nie miałam bólu w pachwinach tylko w spojeniu łonowym tak jakby. Bardzo wkurzajace i niewygodne. Trzymalo mnie do od ósmego do polowy dziewiątego miesiąca. Mój lekarz tez się nie bardzo tym przejął. Mówił że czasami tak jest ze cos się rozciąga, dzidzius gdzieś naciska i boli. Życzę żeby jak najszybciej przeszło. Pozdrawiam
 
Aneta, dziękuję. Ja tez pomyślałam w pierwszej chwili, że coś tam się rozciąga, ale to chyba troszkę za wcześnie? Najgorsze jest to, że lekarz się tym nie zainteresował ... :/
 
Hej jestem w 19 tc i też miewam takie bóle mój ginekolog powiedział ze to normalne ponieważ macica sie rozciąga i węzły które ja podtrzymują, ból odczuwa się kiedy się siada,wstaje,lub chodzi.
 
Woka, a powiedział Ci może czy to nie ma znaczenia która to ciąża? Jestem w drugiej ciąży i szczerze mówiąc w poprzedniej czegoś takiego nie miałam. Może ma na to wpływ odstęp między kolejnymi ciazami czy też nie?
 
reklama
Niestety nie mówił, to moja pierwsza ciąża, ale moge zapytać jak za tydzień pójdę: )
 
Do góry