reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czytająca mama :))

Oli.B

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Luty 2009
Postów
2 198
Dziewczyny w związku z tym, że jest nas trochę mam czytających proponuję nowy wątek. Będziemy mogły wymieniać doświadczenia po jakiejś fajnej lekturze. Polecać sobie interesujące pozycje. Myślę, że możemy też spokojnie informować się o jakiś fajnych książeczkach dla naszych przyszłych bobasków. :-) i dla starszych dzieci, które już posiadamy :-)
 
reklama
ja aktualnie polecam literature cięzka: finanse miedzynardowe, zarzadzenie bankiem, Koszty w prawie podatkowym i bilansowy :)
 
Monila czytałam " Spaloną żywcem" bardzo fajna, przejmująca książka też ją polecam :-)
Za Paulo Coelho nie przepadam.

Devi współczuję lektury
dokuczacz.gif


Dziewczyny tematycznie jeszcze polecam http://www.amazonka.pl/ciezarowka-p...032525.bhtml?gclid=CJX-pPjW66YCFUkhfAod3ALwFw, ale fajnie śmiesznie napisana. Co miesiąc czytałam kolejny rozdział i już się nie mogłam doczekać
 
Ostatnia edycja:
ja osobiscie bardzo lubie Paulo Cohelo, jestem w trakcie czytania "Zwyciezca jest sam".
Polecam również K. Grochole zwłaszcza "Trzepot skrzydel"

Natomiast z tematycznych obecnie to również mam " Ciężarówka przez 9 miesięcy", ale dostałam świetna książke od koleżanki którą bardzo polecam Annette Nolden " Ciąża tydzień po tygodniu" a z drugiej strony książki "Witaj na świecie- pierwszy rok zycia dziecka".
Jest do jedna ksiazka zlozona z dwóch, naprawde super :)
 
Fajny wątek :) Przyda się. Ostatnio zaczytuję się w literaturze tematycznej dotyczącej ciąży, ale dla lubiących dobre książki akcji polecam trylogię, którą rozpoczyna tytuł "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet"
devi rzuć jakimś konkretnym tytułem, przyda się jak nie będę mogła zasnąć ;-)
 
Ja polecam książki Jodi Picoult - porusza tematy dotyczące życia, poza tym dylematy są zawsze rozstrzygane na sali sądowej, np. "Bez mojej zgody" (na motywach film, ale dla mnie cienki) Bez mojej zgody - Film w Onet.pl

Dla lubiących powieści historyczne : Philippa Gregory i "Kochanice króle" o Anne i Marii Boleyn. Super.
 
reklama
"Kochanice króla" czytałam, film też oglądałam
"Trzepot skrzydeł" też
Za Murakamim nie przepadam, hm coś ostatnio nie mogę znaleźć nic fajnego :-(, muszę przegrzebać naszą bibliotekę, może coś starego sobie odświeżę
 
Do góry