reklama

Czytająca mama :))

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2011' rozpoczęty przez Oli.B, 3 Luty 2011.

1. Oli.B

Oli.B Fanka BB :)

Dziewczyny w związku z tym, że jest nas trochę mam czytających proponuję nowy wątek. Będziemy mogły wymieniać doświadczenia po jakiejś fajnej lekturze. Polecać sobie interesujące pozycje. Myślę, że możemy też spokojnie informować się o jakiś fajnych książeczkach dla naszych przyszłych bobasków. :-) i dla starszych dzieci, które już posiadamy :-)

2. Oli.B

3. reklama
  4. Monila

Monila Aniołkowa Mama KArolka

5. devi

devi Fanka BB :)

ja aktualnie polecam literature cięzka: finanse miedzynardowe, zarzadzenie bankiem, Koszty w prawie podatkowym i bilansowy :)

6. Oli.B

Ostatnia edycja: 3 Luty 2011
  7. Marzenixx

Marzenixx aniołek 14.12.09 [*]...

ja osobiscie bardzo lubie Paulo Cohelo, jestem w trakcie czytania "Zwyciezca jest sam".
    Polecam również K. Grochole zwłaszcza "Trzepot skrzydel"

Natomiast z tematycznych obecnie to również mam " Ciężarówka przez 9 miesięcy", ale dostałam świetna książke od koleżanki którą bardzo polecam Annette Nolden " Ciąża tydzień po tygodniu" a z drugiej strony książki "Witaj na świecie- pierwszy rok zycia dziecka".
    Jest do jedna ksiazka zlozona z dwóch, naprawde super :)

8. mal-gosia

mal-gosia Fanka BB :)

9. Tonya

Tonya Zadowolona z życia :)

Fajny wątek :) Przyda się. Ostatnio zaczytuję się w literaturze tematycznej dotyczącej ciąży, ale dla lubiących dobre książki akcji polecam trylogię, którą rozpoczyna tytuł "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet"
    devi rzuć jakimś konkretnym tytułem, przyda się jak nie będę mogła zasnąć ;-)

10. reklama
  11. asiacur

asiacur Mama Filipa

Ja polecam książki Jodi Picoult - porusza tematy dotyczące życia, poza tym dylematy są zawsze rozstrzygane na sali sądowej, np. "Bez mojej zgody" (na motywach film, ale dla mnie cienki) Bez mojej zgody - Film w Onet.pl

Dla lubiących powieści historyczne : Philippa Gregory i "Kochanice króle" o Anne i Marii Boleyn. Super.

12. Oli.B

"Kochanice króla" czytałam, film też oglądałam
    "Trzepot skrzydeł" też
    Za Murakamim nie przepadam, hm coś ostatnio nie mogę znaleźć nic fajnego :-(, muszę przegrzebać naszą bibliotekę, może coś starego sobie odświeżę

Poleć forum