reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czytająca mama :))

reklama
Jeśli chodzi o tematy ciążowe to ostatnio kupilam sobie książkę "Mamo, tato, co ty na to?"
Polecam szczególnie gdy na swiat przychodzi pierwsze maleństwo:-) super porady jak karmić, jak przewijać, opisany rozwoj dziecka
i wiele innych ciekawych informacji. Książka gruba, kolorowa i dołączona płyta dvd
 
Z ksiazek ciazowych to na swieta dostalam w "oczekiwaniu na dziecko" i "1 rok zycia" i zamowilam na allegro ksiazki "jezyk niemowlat"i "jezyk dwulatka" za 28zl z przesylka. Warto poszukac na allegro uzywanych ksiazek, wychodzi duzo taniej a nie widac ze byly uzywane.
 
mam w domu "język niemowląt" i "język dwulatka".. niestety w pierwszej ciąży nie za dużo tego czytałam i teraz leży na półce.. będę musiała odświeżyć lekturę - szczególnie "język dwulatka", bo u mojego maćka co jakiś czas przejawia się bunt dwulatka a raczej "prawie trzylatka".. co do "języka niemowląt" to do tej pory staram się stosować jedną radę która sporo upraszcza w codziennym borykaniu się z tym wszystkim.. a mianowicie "schemat dnia".. takie uszeregowanie pewnych czynności (np. śniadanie, spacer, drugie śniadanie, drzemka itd) rzeczywiście wprowadza jakiś ład.. u mnie sprawdziło się to jak maciek miał już parę miesięcy..

co do innych lektur to ja bardzo lubię agathę christie.. mam masę jej książek.. oczywiście część z nich stoi w kolejce do przecztania :) a obecnie (tylko proszę się nie śmiać) powróciłam do dzieciństwa i czytam anię z zielonego wzgórza :) postanowiłam przeczytać całą serię, bo jak byłam młodsza to bardzo lubiłam ten film :) książkę czyta się lekko i przyjemnie :)

a czytałyście może serię dom nad rozlewiskiem? bo filmu nie oglądałam, ale książka wydaje się być fajna..

i jeszcze jedno.. ma może któraś z Was książki zawadzkiej? tzn superniani? bo lubię jej programy i nie wiem czy książki są równie ciekawe i przydatne..
 
ja czytałam "Dom nad rozlewiskiem", książki lekkie, babskie, ale serial to jakaś żenada jak dla mnie... 2 odcinki tylko obejrzałam,
 
A ja nie mam i nie miałam żadnej lektury odnośnie dzieci
wink.gif
, jakoś nie lubię poradników czytać, nie lecę też nigdy żadnymi schematami
zastanawia.gif
 
A ja dziś odwiedziłam księgarnię i kupiłam książkę Jodi Picoult "W naszym domu" o chłopcu chorym na zespół Aspergera.
Poradników też nie lubię.
 
reklama
Neilaaa - mimo że to będzie nasze drugie dziecko to chyba zakupię mężowi tą książkę zawadzkiej o byciu supertatą..
zastanawiam się jeszcze mocno nad jej innymi książkami: "moje dziecko", "moje dziecko cz.2", "I Ty możesz mieć super dziecko"..
 
Do góry