reklama

czytanie dla Brzuszka :)

zwolenicy czytania dzieciom do poduchy i nie tylko

1. Mama Kangurzyca

Mama Kangurzyca Początkująca w BB

dopiero około 4-go miesiąca ciąży zorientowałam się, że dzidzia w środku nie słyszy czytania "po cichu". Od tamtej pory czytamy sobie na głos raz baję, a raz materiały naukowe do pracy mgr mamusi :-) wszystkim polecam, obecnie jest nasz 21wszy tydzień, a dzidzia już żywo reaguje lekkimi szturchańcami, gdy słyszy miły dla malutkich uszek timbre głosu mamuli. Niezapomniane chwile

2. ewerysta

ewerysta Fanka BB :)

A ja glupia byla i nie czytalam, no i etraz Mala sie wierci jak jej czytam. Ale czytam, co tam :-D

3. reklama
  4. kita333

kita333 mama Bianki i Gracjana

ja też nie czytałam i mój synek ma 4 lata i nadal potrafi się wiercić.:wściekła/y:
    a teraz dołączyła do naszej rodziny córeczka ma 7 m-c i nie wiem jakie bajki mam jej czytać?:-(

5. ewerysta

Ja mysle ze jakiekolwiek byle mam mowila stonowanym glosem :). JA raczej staram sie czytac corce rymowanki, np jak czytam lokomotywe nTuwima, jakos akcentuje te wszystkie buch, puff, to Mala nawet sie smieje. Ale w miejscu nie usiedzi, choc z drugiej strony czy to wazne?Rozne sa dzieci, ja tez jak sie ucze to chodze po mieszkaniu, macham konzynami itp. ;-)tzw. Typ kinestetyczny, czy jakos tak.

6. ewerysta

A!Ale macie podbne zdjecie ndo naszego w Avatarze, hihi, laska w czapeczce:-D

Poleć forum