reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czyzby ciaza?

PannaNiebieskooka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Lipiec 2014
Postów
42
Miasto
Lubuskie/Nowa Sól
Z gory przepraszam za brak polskich znakow i ewentualne bledy.
Obawiam sie ze moge byc w ciazy...w pazdzierniku urodzilam synka,w grudniu przyszedl pierwszy okres,17sie skonczyl...chwile pozniej zabezpieczenie zawiodlo,pekla prezerwatywa...a zaraz na poczatku stycznia przyszedl mooocno intensywny okres. Trwal siedem dni...obliczylam w grudniu ze w chwili pekniecia prezerwatywy mialam dni bezplodne. Choc to zapewne glupie bo nie miesiaczkowalam regularnie po ciazy. Strasznie zaluje ze nie poszlam wtedy po tabletke ani ze nie uzywalam dodatkowo pigulek. Ugh Moje obawy nasilily sie gdyz od 3-4dni boli mnie brzuch. Pierw byl to bol jajnikow a teraz boli tak jakby centralnie d pepkiem. W pierwszej ciazy na poczatku mialam tez bole,skurcze macicy...czy to moze byc ciaza? To strasznie glupie ale boje sie pojsc do gin. Testu tez jeszcze nie robilam...obawiam sie tej ciazy niesamowicie i chcialabym wiedziec jakie sa szanse ? Wiem ze na poczatku mozna plamic ale czy tak intensywnie? Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami ;<
 
reklama
Do góry