reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Czyżby czyrak na brodawce?

ewdawit

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Lipiec 2005
Postów
232
Kochaniutkie chyba mam zły tydzień, najpierw problemy z okiem u małego a teraz ja. Nie wiem, czy to poważne, ale na jednej otoczce brodawki pojawiła mi się krosta(?), czyrak, czy jakieś inne g..., które podchodzi ropą i staje się coraz większe. Jak tak dalej pójdzie to Maluszek pomyśli, że mama to mutant bo ma 2 brodawki. Próbuję przykładać napar z szałwi, smaruję tormentiolem, ale nie wiem jakie będą skutki. Czy któraś z Was słyszała o czymś podobnym? Napiszcie proszę.
 
reklama
ewdawit pisze:
Kochaniutkie chyba mam zły tydzień, najpierw problemy z okiem u małego a teraz ja. Nie wiem, czy to poważne, ale na jednej otoczce brodawki pojawiła mi się krosta(?), czyrak, czy jakieś inne g..., które podchodzi ropą i staje się coraz większe. Jak tak dalej pójdzie to Maluszek pomyśli, że mama to mutant bo ma 2 brodawki.  Próbuję przykładać napar z szałwi, smaruję tormentiolem, ale nie wiem jakie będą skutki. Czy któraś z Was słyszała o czymś podobnym? Napiszcie proszę.


Mam może podobny problem, mam na brodawce coś co przypomina kroste (ale ona nie podeszła mi ropą) albo pryszcza, ale no nie jest taki pypowy pryszcz!!! Mam juz to ***** 3 dni i nie wiem co mam z tym zrobić !!! Prosze pomóżcie!!! Prosze....!!!!! :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ ??? ??? ??? ???
 
Do góry