reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czyżby ten miesiąc przyniesie mi szczęście

Dołączył(a)
5 Luty 2021
Postów
7
Cykle 27/28 dni
Teraz jest 13 dc
Wczoraj dostałam wodnistego sluzu, dosłownie lało się ze mnie jakbym wodę miała w środku i ból jajnika w nocy
Przytulanki systematycznie
Czyżby owulacja? Wcześniej tak nie miałam ale kto wie
Oby się udało w tym miesiącu
Ten wodnisty śluz napawa mnie optymizmem bo zawsze miałam albo lepki albo biały
A jak u was? Czy ten śluz był oznaką owulacji?
Będę szczęśliwa jeśli teraz się uda
Kiedy teoretycznie może dojść do zapłodnienia??
 
reklama
Ja mam dziś 12dc. We wtorek byłam u ginekologa i miałam pęcherzyk 17mm, na jego oko owulacja miała być wczoraj (wiadomo przypuszczenia). Co do śluzu to się lekko gubię bo miałam go zazwyczaj mało ale to mój 2 cykl z olejem z wiesiołka i śluzu jest więcej. We wtorek lekarz stwierdził, że śluzu sporo, wczoraj miałam mega dużo śluzu (taki mleczno wodnisty) ale bardzo rozciągliwy, dziś śluzu mniej i trochę rozciagliwy ale za to wodnisty. I dziś wyczuwam lekkie bóle w podbrzuszu. I właśnie się zastanawiam czy owulka była wczoraj, dziś, a może wcale jej nie było jeszcze [emoji2370][emoji2358][emoji33]
 
Cykle 27/28 dni
Teraz jest 13 dc
Wczoraj dostałam wodnistego sluzu, dosłownie lało się ze mnie jakbym wodę miała w środku i ból jajnika w nocy
Przytulanki systematycznie
Czyżby owulacja? Wcześniej tak nie miałam ale kto wie
Oby się udało w tym miesiącu
Ten wodnisty śluz napawa mnie optymizmem bo zawsze miałam albo lepki albo biały
A jak u was? Czy ten śluz był oznaką owulacji?
Będę szczęśliwa jeśli teraz się uda
Kiedy teoretycznie może dojść do zapłodnienia??
Miałam identycznie w cyklu w którym się udało. Trzymam kciuki ✊
 
To czy była owulacja, moze potwierdzić lekarz , ja nie mialam śluzu owulacyjny, a owulacje mialam
 
Ja mam dziś 12dc. We wtorek byłam u ginekologa i miałam pęcherzyk 17mm, na jego oko owulacja miała być wczoraj (wiadomo przypuszczenia). Co do śluzu to się lekko gubię bo miałam go zazwyczaj mało ale to mój 2 cykl z olejem z wiesiołka i śluzu jest więcej. We wtorek lekarz stwierdził, że śluzu sporo, wczoraj miałam mega dużo śluzu (taki mleczno wodnisty) ale bardzo rozciągliwy, dziś śluzu mniej i trochę rozciagliwy ale za to wodnisty. I dziś wyczuwam lekkie bóle w podbrzuszu. I właśnie się zastanawiam czy owulka była wczoraj, dziś, a może wcale jej nie było jeszcze [emoji2370][emoji2358][emoji33]
Oby to była owulacja, trzymam kciuki bardzo mocno. Mnie zaczęło boleć w kroczu ale u mnie akurat to normalne w tej fazie cyklu, dzisiaj mniej sluzu ale dalej wodnisty z tym że się wcale już nie rozciąga, trzeba poczekać i zobaczyć co będzie
 
Mi się wydaje że ja wcześniej też tak miałam bo owulacje były potwierdzane ale sluzu w sumie jakoś nie czułam
Ja Ci powiem jedno , dlugo sie starałam, co miesiąc szukałam na siłę, nowych " objawów ciazy " a @ zawsze przychodziła, czym bardziej się nakręcasz, tym rozczarowanie większe, zyce aby Ci się udało!
 
Ja Ci powiem jedno , dlugo sie starałam, co miesiąc szukałam na siłę, nowych " objawów ciazy " a @ zawsze przychodziła, czym bardziej się nakręcasz, tym rozczarowanie większe, zyce aby Ci się udało!
Mi tu bardziej chodzi o tą owulacje bo na objawy jest za wcześnie zdecydowanie i jakoś nie nasluchuje swojego ciała jeśli chodzi o objawy. Głównie skupiam się na owulacji
 
reklama
Aktualizacja
Dzisiaj jest 18dc, Przytulanki kolejne 3 dni temu do końca, co prawda trochę bolał bo szyjka była na tyle nisko że aż czułam ją, po stosunku ból jajników chwilowy
Dzisiaj czuję cały czas ból jakby po lewej ściance krocza niby rozpierajacy a niby kłujacy
Wczoraj bóle szyjki macicy
Śluz dosłownie lepki ani wodnisty ani ciągnący cały biały
Pierwszy raz mam taki
Szyjka wyraźnie rozpucholna zamknięta i dość wysoko ale dosięgam
Prócz tego nic innego nie zauważyłam
 
Do góry