reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czyżby zaczynał się strach przedporodowy ?

reklama
To będzie mój 2 poród ale pierwszy przez cc-więc doświadczenie całkowicie nowe-mam trochę stracha ale to taki strach jak przed każdym nieznanym nowym doświadczeniem :tak:.Z jednej strony fajnie mieć cc bo masz zaplanowany termin możesz się przygotować np.farbnąć i wyprostować włoski pomlować pazurki,zrobić henne ale z drugiej strony to wiedza o tym danym terminie i zbliżającą się datą też nie jest fajna -siedzisz i odliczasz dni do tego co nieuniknione.Naturalnie rodzisz z zaskoczenia przychodzą bóle lub odchodzą wody i jazda do szpitala nie masz za wiele czasu na rozmyślanie:-)
ALE OGÓLNIE JA ZAWSZE MIAŁAM TAKIE PODEJŚCIE NAWET PRZY 1 PORODZIE,ŻE TYLE KOBIET URODZIŁO TO I JA DAM RADĘ:-)
Bardzo bym chciała aby był już koniec lipca i tuliłabym swojego synunia w ramionkach :-)
 
Ostatnia edycja:
a co za różnica? boleć i tak będzie...... a ja strasznie kiepsko reaguję na ból.... Najbardziej to bym chciała,żeby mnie uspili i obudzili za tydzien jak juz się trochę podgoi:-D

Głupek z Ciebie;-) Ja też mam bardzo niski próg bólu i dałam radę, więc Ty na pewno też dasz. Boleć będzie, ale to jest taki ból..hmm..jak to wytłumaczyć...chodzi mi o to, że nic nie rozrywa Cię od wewnątrz jak przy SN:-D Boli po zabiegu, ale na pewno dadzą Ci fajne leki przeciwbólowe;-)
 
Głupek z Ciebie;-) Ja też mam bardzo niski próg bólu i dałam radę, więc Ty na pewno też dasz. Boleć będzie, ale to jest taki ból..hmm..jak to wytłumaczyć...chodzi mi o to, że nic nie rozrywa Cię od wewnątrz jak przy SN:-D Boli po zabiegu, ale na pewno dadzą Ci fajne leki przeciwbólowe;-)

jak Ty do mnie mówisz??!!:-D Już mam buteleczkę ketonalu na wszelki wypadek:-)
 
reklama
pocieszaj mnie dalej:-( to co? morfinę mam załatwiać:-D

Ja najpierw dostawałam Ketonal+Pyralgine dożylnie i nic nie pomagało, potem Dolargan domięśniowo i pomagał, ale nie na długo i jak chcieli mi dać Morfinę to moja mama powiedziała że nie ma mowy, ale teraz sama poproszę o morfinę, szybciej po niej wstanę i rozchodzę ranę;-)
 
Do góry