reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czyżby zaczynał się strach przedporodowy ?

od 3 lat nie ściągam tego z moich paznokci. wiesz jak moje naturalne by teraz wyglądały???!!!!

I nie myśl sobie ,że jestem jakąś tipsiarą:-D po prostu moje naturalne paznokcie są beznadziejne mimo iż stosowałam na nie wszystko co możliwe...
a poza tym mam przeźroczysty,cieniutki żelik i jak zsinieją to będzie widać:)
 
reklama
od 3 lat nie ściągam tego z moich paznokci. wiesz jak moje naturalne by teraz wyglądały???!!!!

I nie myśl sobie ,że jestem jakąś tipsiarą:-D po prostu moje naturalne paznokcie są beznadziejne mimo iż stosowałam na nie wszystko co możliwe...
a poza tym mam przeźroczysty,cieniutki żelik i jak zsinieją to będzie widać:)

Ale skarpetki załóż bo w trakcie CC jest wyjątkowo zimno;-)
 
właśnie sobie wyobraziłam siebie w razie cc ... koszula szpitalna z dziura w dekolcie bo oczywiscie są tak rozchełstane, ze wszystko wychodzi na wierzch i skarpetki :) booosko by było , ale rzeczywiscie... nogi mogą marznac
ale to chyba nie bedzie dotyczyło mnie , czuję w kościach , że to SN wytytram Naszą Nikolkę na świat :-D
 
Koszule rzeczywiście nie są zbyt sexy, ale uwierz mi skarpetki temu nie zaszkodzą..;-) Tak, tak..jest aż tak źle :-D
Dla pocieszenia miałam jeszcze majty;-)
 
reklama
a propos koszul... haha!
Dostałam po porodzie do ubrania taką wiązaną z przodu gdzieś do wysokości spojenia łonowego... oczywiście nie wszystkie sznureczki były, więc miałam trzy opcje.
Albo cycki na wierzchu, reszta zakryta, albo sflaczały brzuch, trochę cycków i trochę pipki i reszta(?) zakryta, albo pipka i reszta zakryta:-D. Ja pierdziu! myślałam że oszaleję :-D. AAAA mało tego, była na tyle krótka, że jak się nachylałam albo robiłam jakieś ruchy to pokazywałam pośladki :-D.
 
Do góry