reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

D3 i DHA dla maluszka :)

reklama
Rozwiązanie
Jakiś olej musi być nośnikiem Wit D.
O d-vitum są zle opinie. U nas tez były po nim problemy z brzuchem.
Archaidowy może być alergenem, ale to wiadomo jak wszystko..lepiej omijać oleje palmowe. Najvardziej polecany vigantol i Devikap jeszcze jest na receptę dobry
Tu masz porownanie
Tak, dziękuję 🌷 Byłam już na tej stronie, ale nie znalazłam odpowiedzi. Chodzi mi co jest lepsze w sensie dla brzuszka małego maluszka. Vigantol jest na oleju archaidowym, D-vitum na słonecznikowym a może inne preparaty są jeszcze lepsze? Słyszałam, że "najlepsza"jest D3 na bazie wody (nie oleju), ale nie mogę znaleźć takiego preparatu. W aptece oczy wystawiają, ale to jest zaścianek ;) chyba, że mąż coś poknocił i źle powiedział 😁
 
Tak, dziękuję 🌷 Byłam już na tej stronie, ale nie znalazłam odpowiedzi. Chodzi mi co jest lepsze w sensie dla brzuszka małego maluszka. Vigantol jest na oleju archaidowym, D-vitum na słonecznikowym a może inne preparaty są jeszcze lepsze? Słyszałam, że "najlepsza"jest D3 na bazie wody (nie oleju), ale nie mogę znaleźć takiego preparatu. W aptece oczy wystawiają, ale to jest zaścianek ;) chyba, że mąż coś poknocił i źle powiedział 😁
Witamina d3 rozpuszcza się w tłuszczach a nie w wodzie, więc jakiś jej nośnik musi być. W wyborze kieruj się tym, aby nie była na bazie oleju palmowego.
 
Jakiś olej musi być nośnikiem Wit D.
O d-vitum są zle opinie. U nas tez były po nim problemy z brzuchem.
Archaidowy może być alergenem, ale to wiadomo jak wszystko..lepiej omijać oleje palmowe. Najvardziej polecany vigantol i Devikap jeszcze jest na receptę dobry
 
Rozwiązanie
Do góry