reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Da się przystawić dziecko do piersi w 3 tygodniu życia?

Aleksandra2296

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Październik 2021
Postów
78
Witam. Moja córeczka ma nie całe 3 tygodnie. Niestety ma problem z chwyceniem piersi przez płaskie brodawki. Ratowałam się kapturkami ale tylko w szpitalu przy pomocy położnych udało się ją przystawić. W domu odciągam mleko laktatorem i podaje w butelce. Niestety mała nie najada się moim mlekiem i muszę wspomagać się mm. Czy jest szansa żeby znowu spróbować i przystawic ja do piersi czy już za późno?
 
reklama
Jak najbardziej jest szansa. Jeżeli laktacja się nie zatrzymała to można próbować. Może zasięgnij pomocy CDL
 
A jaki problem w tym, żeby próbować? Tak myślę i myślę i nic mi do głowy nie przychodzi. Skoro i tak ściągasz i dokarmiasz mm, a masz chęci i cierpliwość, żeby dziecko uczyć to próbuj. Powodzenia, trzymam kciuki, żeby się udało 👍😊
 
Witam. Moja córeczka ma nie całe 3 tygodnie. Niestety ma problem z chwyceniem piersi przez płaskie brodawki. Ratowałam się kapturkami ale tylko w szpitalu przy pomocy położnych udało się ją przystawić. W domu odciągam mleko laktatorem i podaje w butelce. Niestety mała nie najada się moim mlekiem i muszę wspomagać się mm. Czy jest szansa żeby znowu spróbować i przystawic ja do piersi czy już za późno?
Pewnie, że możesz. Próbuj :), zawsze to Tobie wygodniej będzie. Trzymam kciuki.
 
Moj synek byl miesiac w szpitalu po' urodzeniu, odciagalam i wozilam mleko. Jak tylko to bylo mozliwe zaczelam przystawiac i szybko odmowil butelki 😛 karmilam 2 lata. Probuj, powodzenia!
 
Jest to możliwe jak najbardziej.

Czy oglądała Was jakaś cdl? Jeżeli jest problem nawet z karmieniem przez kapturki to może problem jest złożony. Oprócz płaskich brodawek jest np. Problemy z wędzidełkiem, albo napięciem w buzi.
 
Do góry