reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dajecie swoim maluchom truskawki?

Ja tez daje truskawki,zima nie zaduzo,bo te sklepowe zimowe truskawki to ochyda sam kwas,ale teraz juz sa troszke lepsze,wiec dajemy:-)
 
reklama
Zosia pierwszą truskawkę zjadła miesiąc temu z jogurtem naturalnym. Nie specjalnie jej podeszła. Później było kilka podejść ze śmietaną i już spoko :-). Brak reakcji alergicznych dajemy. Wczoraj dostałam z działki od babci, nie pryskane :-). Zosia wcina nawet malo dojrzałe i potrafi wielką wepchnąć całą do buzi bym jej nie zabrała ;-)
 
Moj Kuba w zeszlym roku zjadł może z pare truskawek a to dlatego, ze nie przepadal za nimi.:eek: W tym roku jeszcze nie probowal, mam nadzieje, ze sie bedzie zajadal:tak:. W zimie dawalam mu dzem truskawkowy, jogurty truskawkowe tez wcina no a wiadomo - swiezy owoc - samo zdrowie :-)
 
moja Kajka też uwielbia truskawki,co prawda jak miała 1,5 roku jadła je chyba po raz pierwszy...i niestety dostała uczulenia-głównie na buźce!uczulenie jednak minęło samoistnie z czasem i teraz wcina je bezkarnie...:tak::tak:
 
Do góry