reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dane do listy TERMINY WRZEŚNIÓWEK na str. 1

A ja miałam termin na 26 sierpnia, a urodziłam 6 wrzesnia. A lekarz na USG mówił, że na pewno urodzę 10-16 sierpnia. Jasne!!!!
 
reklama
baasia pisze:
o mnie nie mozna powiedziec zebym sie scigala bo termin mialam na 23 sierpnia a urodzilam 3 wrzesnia- te dni strasznie sie ciagnely.............

bo Niczek i Kubuś czekali na wrzesień, żeby mamusie były wrześniówkami i, żeby poznały fajne kumpele na bb ;D
a ja uwielbiam trójkę :) urodziłam się 3go i ślub brałam 3go i w oóle to moja szczęśliwa cyfra :)
6 tak samo, bo udzodziłam sie 3 czerwca (6)
 
a Mati jak by poczekał jeden dzien dłużej to bym na pażdzeirnikowym wątku wylądowa :/ dobrze że się postaral ;D
 
ja jestem uparta jak Blanus, Rozi się spóźniła, ale ja do pażdziernikówek nie poszłam ;D
 
ej, babolki, dzięki Bozi, że był krószy i mamy marzec :laugh: :D ;D

Blanuś, jutro stawiasz duuużą flachę

Ineczka
, ty się kobieto marnujesz na tym dalekim wschodzie, jakieś FBI, CIA..
o ! to jest przyszłość dla ciebie ;D
 
reklama
Do góry