reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dane do listy TERMINY WRZEŚNIÓWEK na str. 1

dawno sie nie odzywały:
isara
anija
ewelinau
miśki
asiaha
madunia
wiolk


i nie wiemy czy są rozdojone czy nie

ale z naszych aktywnych wrześniówek zostały tylko:
grooha
olgap
beacia
tunia
joanka


aż mi się łezka w oku kręci jak sobie przypomnę ile czasu ze sobą spędziłyśmy...
ile problemów razem rozwikłałyśmy...
i ile razy pękałyśmy ze śmiechu. :D
Lista na stronie 1 już za chwilę przestanie być jedną wileką niewiadomą...


 
reklama
Melanie jeszcze Joanka!!

A beacia i grooha to już pewnie urodziły. Grooha sie od wczoraj nie odzywa a Beacia dzisiaj miała sioę stawić do szpitala
 
26.09 urodził się Patryczek: 54 cm i 3.200 kg
Poród miałam straszny, po 6 godz. strasznych bóli porodowych których kresem było 9cm rozwarcie i juź bóle parte podjęto natychmiastową decyzję o cięciu cesarskim ze względu na mają wysoką temeraturę, nieciekawe wyniki krwi i zagrażającej infekcji wewnątrzmacicznej !!
Jak będę miała chwilę czasu i nauczę się wklejać zdjęcia to zamieszcze sesję zdjeciową Patryka w galerii zdjęć dzieci wrześniówek.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki i ich pociechy.
 
ale jaja przejrzałam całą listę wrześnoiwych termniów i jedyna Beacia urodziła w ten dzień na który miała przewidyawny poród. Gratulacje Beacia! widać Krystianek punktualny na medal!!!ciekawe czy mu tak zotanie ??? ;D
 
Siwasek widać że samotny wieczór spędzasz... że masz czas na takie przeglądanki. Ponieważ ten wątek na pierwszym miejscu mi się wyświetlił też go przejżałam. Fajnie się czyta te nasze końcowe wyliczanki która juz a która później kto następny... oj fajnie było wtedy na forum....

A tak nawiasem mówiąc to Beacia bardzo dawno się nie odzywała. Ciekawe jak chowa się Krystianek
 
niestety samotny piatkowy wieczór ale właśnie obudziła sie niunia i mamusi juz sie nudzic nie bedzie ;D ;)
 
reklama
Do góry