reklama

Dane kontaktowe

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2006' rozpoczęty przez gufi, 2 Wrzesień 2006.

1. gufi

gufi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Zakladam nowy watek z danymi kontaktowymi. tak sobie pomyslalam, ze jakbym nagle zaczela rodzic, to nawet nie mam do zadnej z Was numeru telefonu, zeby smska wyslac :( dlatego podaje swoje namiary i czekam tez na Wasze :)

tel. 604 626 722

2. Mała_Mi

Mała_Mi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Gufi, na watku "Lista mam pazdziernikowych" jest numer telefonu do MoniQi. Ja juz sobie wpisalam go do telefonu i zamierzam poinformowac Moniczke kiedy sie rozdwije, zeby przekazala ta wiadomosc tu na BB.

3. reklama
  4. Mała_Mi

Mała_Mi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Male sprostowanie, na tym watku byl nr tel do MoniQi ale widze ze zostal wykasowany. Moze momo wszystko MoniQa zdradzi swoj numer na PM, zeby w razie czego byla jedna lub dwie osoby dyzurujace, ktore bedziemy powiadamiac o naszych rozdwojeniach.

5. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

Mała Mi ;) ... oczywiscie bede czekac z niecierpliwoscia na Twoja wiadomosc :)

a to moje namiary : 0 660 101 631

6. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

Moniqa pozwolisz, że i ja sobie wpiszę w tel. Twój numer i w razie co będę Tobie dawała znać co i kiedy, a Ty zawiadomisz resztę, dobrze?! Tym bardziej, że czysto teoretycznie to ja lecę pierwsza :)

7. Moniqa

Mamuska jak najbardziej :)

8. loja

loja Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

MoniQa jeśli nie masz nic przeciwko to ja też wpiszę sobie twój telefonik i prześlę ci mój numer na priwa lub sms- em. :)
    Nie chcę podawać ogólnie miojego numeru bo miałam poważne problemy i później go zmieniłam i zastrzegłam ale chętnym na priwa oczywiście podam więc jak ktoś chce to dać znać ;) :)

9. Moniqa

Loja juz zapisalam Twoj numer.. czekamy na wiesi i oczywiscie jak tylko cos sie ruszy u Nas pazdzierniczowkach dam Ci znac , gdybys jeszcze nie wrocila ze szpitala :)

10. reklama
  11. Agnieszka18

Agnieszka18 Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Monia pozwoliłam sobie również zapisać Twój numer i jeśli nie masz nic przeciwko wyślę Ci SMS z moim - będziemy sie mogły wymienić wieściami

12. Moniqa

Agus nie ma sprawy, bardzo mi milo :)

dziewczeta nie pytajcie tylko numer spisujcie i piszcie do mnie :) ... buziole :-*

Poleć forum