reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dane kontaktowe

gufi

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
16 Maj 2006
Postów
4 125
Miasto
Łódź/Pabianice
Zakladam nowy watek z danymi kontaktowymi. tak sobie pomyslalam, ze jakbym nagle zaczela rodzic, to nawet nie mam do zadnej z Was numeru telefonu, zeby smska wyslac :( dlatego podaje swoje namiary i czekam tez na Wasze :)

tel. 604 626 722
skype: gufik79
 
reklama
Gufi, na watku "Lista mam pazdziernikowych" jest numer telefonu do MoniQi. Ja juz sobie wpisalam go do telefonu i zamierzam poinformowac Moniczke kiedy sie rozdwije, zeby przekazala ta wiadomosc tu na BB.
 
Male sprostowanie, na tym watku byl nr tel do MoniQi ale widze ze zostal wykasowany. Moze momo wszystko MoniQa zdradzi swoj numer na PM, zeby w razie czego byla jedna lub dwie osoby dyzurujace, ktore bedziemy powiadamiac o naszych rozdwojeniach.
 
Mała Mi ;) ... oczywiscie bede czekac z niecierpliwoscia na Twoja wiadomosc :)

a to moje namiary : 0 660 101 631
 
Moniqa pozwolisz, że i ja sobie wpiszę w tel. Twój numer i w razie co będę Tobie dawała znać co i kiedy, a Ty zawiadomisz resztę, dobrze?! Tym bardziej, że czysto teoretycznie to ja lecę pierwsza :)
 

MoniQa jeśli nie masz nic przeciwko to ja też wpiszę sobie twój telefonik i prześlę ci mój numer na priwa lub sms- em. :)
Nie chcę podawać ogólnie miojego numeru bo miałam poważne problemy i później go zmieniłam i zastrzegłam ale chętnym na priwa oczywiście podam więc jak ktoś chce to dać znać ;) :)
 
Loja juz zapisalam Twoj numer.. czekamy na wiesi i oczywiscie jak tylko cos sie ruszy u Nas pazdzierniczowkach dam Ci znac , gdybys jeszcze nie wrocila ze szpitala :)
 
Monia pozwoliłam sobie również zapisać Twój numer i jeśli nie masz nic przeciwko wyślę Ci SMS z moim - będziemy sie mogły wymienić wieściami

 
reklama
Agus nie ma sprawy, bardzo mi milo :)

dziewczeta nie pytajcie tylko numer spisujcie i piszcie do mnie :) ... buziole :-*
 
Do góry