reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dane/tabelka

OnaZmijeczka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Październik 2018
Postów
4 273
bb.PNG
Gotowe, jakby sie cos nie zgadzalo czy jakbym cos pominela to dajcei znac, no i czasem nie wiedzialam co wpisac w przeczuciach, gubilam sieo_O wiec jak cos to piszcie to bede poprawiac dodawac itp

aaa i zapomnialam wyfiltrowac datami:hmm: a juz wstawilam... to zrobie nastepnym razem czyli za kilka dni jak wiecej danych bedzie + poprawki dojda pewnie
 

Załączniki

  • bb.PNG
    bb.PNG
    28,4 KB · Wyświetleń: 2 033
Ostatnia edycja:
reklama
Tu wkleje dane bądź tabelkę.
Zastanówmy się wspólnie jakie info chcemy
Proponuję:
Nick//imie/termin z om/wiek/miejscowość/ilość dzieci/imiona/

Możemy dorzucic też przeczucie vs rzeczywistość (płeć)


Jestem otwarta na propozycje :)
I jeszcze pomysl na imie dla potomka[emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12]
 
Z imionami to myślałam żeby też osobny temat zrobić bo to pewnie też dyskusje beda powracać i rozkminy będą:) no i te imiona to mogą się zmieniać :p
 
Tu wkleje dane bądź tabelkę.
Zastanówmy się wspólnie jakie info chcemy
Proponuję:
Nick//imie/termin z om/wiek/miejscowość/ilość dzieci/imiona/

Możemy dorzucic też przeczucie vs rzeczywistość (płeć)


Jestem otwarta na propozycje :)

Zuzka/8.07/24lata/okolice poznania/ nie mam dzieci / chcialabym dziewczynke [emoji14]
 
Tu wkleje dane bądź tabelkę.
Zastanówmy się wspólnie jakie info chcemy
Proponuję:
Nick//imie/termin z om/wiek/miejscowość/ilość dzieci/imiona/

Możemy dorzucic też przeczucie vs rzeczywistość (płeć)


Jestem otwarta na propozycje :)

natka30/Natalia/termin 17.07.2019/ 30 lat / Poznań/ 3,5 letni syn/ przeczucie dziewczynka ( jeśli nią bedzie to najprawdopodobniej na imię bedzie miała Klara❤️)
 
reklama
Do góry