reklama

danonki

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez nutka13, 15 Czerwiec 2008.

1. nutka13

nutka13 Mama Wiki iAmelci

Mam pytanko serki danonki od kiedy moge podawac,jogurty i te inne serki homogenizowane::-)

2. Owca28

Owca28 Fanka BB :)

hej ja zaczelam podawac malemu jak skonczyl 8 miesiecy
    dawalam i daje 1 dziennie na sniadanie je teraz bakusie lub danio bo danonek juz za maly dla niego
    a ile ma twoje dziecko??

3. reklama
  4. milka1980

milka1980 sierpniowa mama' 07

hej

Ja swojej malej zaczelam podawac danonki dokladnie tydzien temu.Bardzo je lubi hihi i nic Jej nie jest,a mowia zeby danonki podawac od 3 roku,a jednak mozna o wiele wczesniej

5. Martynaa

Martynaa mama Oliwci

danonki powinno sie dawac od 3roku gdyz maja za duza wapnia jak na takiego malucha i sa dostosowane dla przedszkolakow.No i maja sporo konserwatow dlatego moim zdaniem lepiej byloby podawac dziecku jogurt naturalny na poczatek a mozna od 10miesiaca;-)

6. nutka13

Dzieki moja mala na dopiero 5 miesiecy to za wczesnie poczekam jeszcze zdrowie jej najważniejsze niech wcina inne smakolyki dostosowane do jej wieku.Na jogurty i danonki przyjdzie jeszcze pora.

Ostatnia edycja: 15 Czerwiec 2008
  7. masebi

masebi Fanka BB :)

na Danonki jest moda - już wcześniej było gdzieś to na forum - Danonki nie sa dla niemowlaków - to tylko dobra reklama namawia rodziców do dawania ich. Ja nie daje i nie zamierzam.
    Jak masz zdrową niunie bez alergi na mleko to możesz spróbować, ale w małych ilościach. Bo niestety znam rodziców którzy faszerują Danonkami niemowle codziennie - bo widzieli reklame. Chyba grunt to zdrowy rozsądek i lepiej sprawdz, czy to wogóle nadaje sie dla niemowlaków.
    Ba przecież po to daje się modyfikowane mleko, by dziecko nie miało kontaktu z przetworami z mleka przed ukończeniem roku, albo i dłużej.

8. nutka13

No wlasnie to wszystko przez te reklamy bo przeciesz to co reklamowane nieznaczy ze dobre.A jak sie ma niemowlaka to roządek musi byc.

9. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

jak ma10 miesięcy można dawać najlepiej jogurty naturalne ;-):tak:

10. reklama

Poleć forum