reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Daria prosi o pomoc

Postaram się zrobić jak najwiecej i z dokumentami tez byście miały pewność ze nie kłamie.
Wiem, że to trudne i mam koło siebie kilka mam, które od lat starają się pomóc jak mogą swoim dzieciom i im większa transparentność, tym lepsze wyniki, dlatego Ci to wszystko piszę, zwłaszcza, że wygląda, ze u Ciebie to dopiero początek drogi. Trzymaj się
 
reklama
Przesyłam wam narazie te dwa dokumenty tyle udało mi się zrobić póki mała dała chwile jeśli nadal macie wątpliwości to pytajcie odpowiem jak będę mogła
 

Załączniki

  • IMG_1747.JPG
    IMG_1747.JPG
    200 KB · Wyświetleń: 60
  • IMG_1746.JPG
    IMG_1746.JPG
    119,5 KB · Wyświetleń: 68
Tutaj zaświadczenie z marca
Jeszcze nie była na lekach od neurologa ale już jest i nie było konsultacji kardiologicznej ale już jest z powodu szmerów nad sercem i podejrzenie lekarza co do wady.
 

Załączniki

  • IMG_1748.JPG
    IMG_1748.JPG
    176,9 KB · Wyświetleń: 52
Daria trafiła właśnie do szpitala jej stan się pogorszył walczymy dokonca !!
jeśli ktoś jest wstanie pomoc wesprzeć zbiórkę przesłać info dalej bardzo prosimy o każda formę pomocy liczy się każdy najmniejszy gest każda złotówka
Dziękujemy
 
Bardzo mi przykro :( Akurat przejrzalam Wasza historie i chcialam wesprzec zbiorkę. Z jakiego powodu Daria trafila do szpitala?
 
Narazie ja badają wiemy tyle ze ma 40 stopni gorączki wymiotuje jest słaba przelewa się przez ręce ma straszne zaparcia od kilku dni nie może się wypróżnić mimo dużej dawki leków na rozluźnienie stolca jak coś będziemy wiedzieć więcej damy znać
Proszę również o modlitwę za nią
 
reklama
Do góry