reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Daria prosi o pomoc

Beata1324

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Listopad 2020
Postów
263
Hej
Ciężko mi się przyznać ale nie mam już wyjścia zbieram na leczenie mojej córeczki jej leczenie rehabilitacja wynosi 10 tys miesięcznie obecnie nie jesteśmy już wstanie wszystkiego sami pociągnąć dlatego zorganizowaliśmy zrzutkę dla malutkiej

W naszym mieście nie możemy liczyć na pomoc lekarzy dlatego wyruszamy do centrum zdrowia dziecka by tam zawalczyć o jej operacje są to niestety dodatkowe koszty Które łącznie z leczeniem nas przerażaja nie jesteśmy wstanie podołać dlatego zostawiam Wam link do zrzutki jeśli jesteścię wstanie pomoc choćby 1 zł będziemy wdzięczne


Dziękujemy ❤️
 
reklama
Jesteśmy w trakcie załatwiania wszystkiego ale to tez trochę trwa niestety dlatego narazie robimy co możemy by jej pomoc nikogo do niczego nie zmuszamy jeśli ktoś ma chęć to może pomoc
 
Tak wiele osób czyta to forum liczę ze znajda się dobre duszyczki które będą chciały nam pomoc w tej trudnej sytuacji nie proszę o wiele naprawdę gdyby każda osoba która przeczytała nasza prośbę wpłaciła tylko i aż 1 zł już by nasza kruszynka miała kolejny dzień rehabilitacji na leki i opatrunki
 
Każda tego typu czy zrzutka czy siepomaga czy inne weryfikują nasza historie nie chcesz nie musisz wierzyć w nią ja do niczego nie zmuszam ani ciebie ani innych na forum publicznym nie będę udostępniać nazw leków które moja córka przyjmuje
Czekamy na weryfikacje w fundacjach i innych miejscach to trwa.
Wiem ze są bardziej potrzebujące dzieci i rozumiem ze możesz mieć wątpliwości co do zbiórki ja założyłam tam narazie bo taki mi podpowiedziała pani z fundacji
 
Każda tego typu czy zrzutka czy siepomaga czy inne weryfikują nasza historie nie chcesz nie musisz wierzyć w nią ja do niczego nie zmuszam ani ciebie ani innych na forum publicznym nie będę udostępniać nazw leków które moja córka przyjmuje
Czekamy na weryfikacje w fundacjach i innych miejscach to trwa.
Wiem ze są bardziej potrzebujące dzieci i rozumiem ze możesz mieć wątpliwości co do zbiórki ja założyłam tam narazie bo taki mi podpowiedziała pani z fundacji
Serio? Zrzutka nie weryfikuje. Się pomaga już tak. Jaka to fundacja? Dlaczego czekacie?

Leki to żadna tajemnica, podobnie jak rehabilitacja, zabiegi etc. Jak chcesz prowadzić zbiórkę bez takich danych?
 
Zrzutka weryfikowała nas pod katem dokumentacji medycznej bo im wysyłałam plus resztę danych.
Jeśli nie chcesz wierzyć to poprostu nie musisz ja cię do niczego przecież nie zmuszam mam chore dziecko i nie mam siły na przepychanki słowne czy pokazywanie ci dokumentacji jej leków leczenia i innych spraw będę chciała to podam leki
Na temat fundacji to chyba oczywiste ze weryfikują czy dane im dokumenty są prawdziwe czy powinna być objęta czy się kwalifikuje itp przynajmniej tak nam powiedzieli jak byliśmy na spotkaniu ale oczywiście możesz mieć swoje zdanie w tej kwestii.
Założyłam na zrzutce i się tego trzymam nie będę zakładać na każdej tego typu stronie
 
reklama
Nie twierdzę, że nie masz chorego dziecka. Ale piszesz o kwocie 10 tys PLN / miesiąc. Więc na co te pieniądze wydajesz? To 50-100 wizyt / godzin rehabilitacji. Czemu Wam nie przysługuje WWR? Które leki są tak drogie?
 
Do góry