reklama

Darmowe próbki/katalogi

Temat na forum 'dzieci urodzone w lipcu 2007' rozpoczęty przez iiwka, 30 Listopad 2007.

1. iiwka

iiwka Gość

Witam lipcóweczki! Chodzi mi o wpisywanie stron gdzie można zamawiać bezpłatne próbki lub katalogi o naszych dzieciaczkach.Ja polecam stronę NUTRICIA - Od

2. saratonie

saratonie Mama Bartoszka 18.07.2007

NUTRICIA - dostałam od nich całkiem fajny poradnik, wysyłaja tez próbki. Ponieważ mój malutki jest tylko na piersi postanowiłam żekaszkę z banana zjem sama, szkoda tylko że była popsuta :( także uwaga z takimi darmowymi próbkami.

3. reklama
  4. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Z Nutricii też dostałam paczuszkę i ta kaszka też miała dziwny smak.Kiedyś wysłałam kupon z gazety Mleko Candia i przysłali ze 3 razy próbki mleka i ankiety.Ostatnio wysłałam 20 etykiet z Gerberów i Bobo Frutów i zgadnijcie...Julek wygrał bluzę polarową.:cool:Teraz na III etap konkursu wysyłam znowu (może wygramy spodnie?).Dla Olka też wysyłałam w lecie to przysłali koszulkę ,2 pary ogrodniczek i bluzę z kapturem.Z Pysia Olek wygrał Bidon za 10 Pysio Guli.Jutro wyślę 3 zgłoszenia na zegarki z Pysia.Wysyłałm kupony z Nestle (z 4 razy),ale nic nie przysyłali.:-(Dziewczyny,warto brac udział w konkursach,a te produkty i tak się kupuje,więc szkoda żeby fajne nagrody dla naszych maluszków przeszły koło nosa.
    P.S. Jeśli chcecie wziąc udział w konkursie Gerber to mam spory zapas etykiet i mogę za Was wysłac.

5. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Właśnie listonosz przyniósł przesyłkę z bluzą Gerberowską,szkoda tylko że musi poczekac do wiosny bo to chyba rozmiar 86 a na Olka za mała.:-)

6. Niusia _23

Niusia _23 Lipcowa Mamusia Victora

Buziaczku dziekuje ze o mnie pamietalas:tak:przejze te stronki.

7. iiwka

iiwka Gość

Marta1981 to jeśli mogę to chętnie chciałabym skorzystać z Twojej propozycji... Oczywiście jeśli to dalej aktualne:)

8. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

No jasne,to wyślij na GG swoje imię i nazwisko,adres,kod pocztowy,miejscowośc,telefon kontaktowy i data urodzenia dziecka

9. reklama
  10. Nie ma sprawy :) bo wiem ze mieszkasz w Anglii ;-)
    Naprawde warto sie zalogowac, duzo promocji ulotek znizek, i ksiazeczek itp :tak:

Martunia - u Nas nie ma nistety gerberkow:no:ciakwe dlaczego ??:confused: a ile trzeba zebrac etykiety by cos dostac ??
    Ja tez moglabym skorzystac z Twojej propozycji jak bedziesz miala ich za duzo ;-)Pozdrawiam

11. agaa321

agaa321 Mamy lipcowe '07

Buziaczku- ja również dziekuje za stronki,juz sie zalogowałam i teraz czekam:-D

Poleć forum