reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Darmowe próbki/katalogi

reklama
W biedronkach są teraz promocje na art. dzieciece
np.
-HUGGIES Premium 4-66szt 34zł i skarpeteczki disneya gratis (ciekawe jak sie spiszą bo juz nie pamiętam kiedyś tam bardzo dawno temu mieliśmy)
-deserki,obiadki,kaszki BoboVity tez w promocji ale cen juz nie pamietam
-i różne inne artykuły
acha kupiłam jeszcze fajne bodziaki krótki rekaw 2szt za 6,99 bardzo fajne
 
I sa promocje po 42 ,99Pampers
A i jeszcze herbatki BoboVita 3 w cenie 2 ja akurat potrzebuje bo zapasy sie pokończyły(19,50)
Jeszcze teraz musze namówić brata na zakupy co nie będzie takie proste he he
 
Witam, zapraszam wszystkie chętne mamy/przyszłe mamy do pozyskania darmowego katalogu produktów dostępnych w firmie Bel-Pol. Co należy zrobic? Prosze napisac mail pod adres: internet@bel-pol.com.pl z dopiskiem "katalog".

Zapraszam również do zapisania się na nasz Newsletter, w którym na biezaco informujemy wszystkich o najnowszych produktach, ofertach specjalnych i promocjach, atrakcyjnych konkursach oraz darmowych gadzetach. Juz dzis wejdz na www.bel-pol.pl
 
Można zamówić dość sporo próbek kosmetyków i perfum na stronie:
Zamów darmowe próbki z kategorii Perfumy damskie

Jeśli interesują was natomiast darmowe gadżety, to najlepszą stroną jaką znam jest
http://darmowygadzet.pl

Na tych stronach można zamawiać rzeczy klikając na nie (trzeba się zarejestrować najpierw). Ale wszystko jest za darmo i nie trzeba już wysyłać maili ani wypełniać żadnych formularzy.

Pozdrowionka
 
reklama
hej jesli byscie mogli wyslac mi jakis link na darmowe próbki produktów dla niemowląt poniewaz ja nie umiem znalesc i jesli byscie mogli to sprawdzone to moje gg 21560355 ha i takie linki na ktorych na 100% dojdą do mnie poczta :-) z góry Dziękuję
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry