reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Darmowe próbki/katalogi

Dużo linków do darmowych próbek jest też na stronie http://www.za-darmo.net.pl. Jest tam opisane jak dostać za darmo materiały biurowe, akcesoria do domu, produkty dla dzieci, gadżety, kosmetyki, książki, leki, mapy, odzież i dodatki, produkty dla zwierząt oraz artykuły spożywcze. Krótko mówiąc fajna strona, na której są darmowe gadżety, próbki i upominki. Dodatkowo organizują teraz konkursy, w których są ciekawe nagrody gwarantowane.
 
reklama
Witam. Popiero co się zalogowałam i mam nadzieję że coś przyślą na mój adres. Bynajmniej bedę czekać bo mój maluszek napewno się ucieszy. Zresztą próbki są naprawde porzyteczne i przydatne. Ostatnio brakło mi mleka dla dziecka i dobrze że miałam probke to mu dałam. Pozdrawiam. :-):happy:
 
NUTRICIA - dostałam od nich całkiem fajny poradnik, wysyłaja tez próbki. Ponieważ mój malutki jest tylko na piersi postanowiłam żekaszkę z banana zjem sama, szkoda tylko że była popsuta :( także uwaga z takimi darmowymi próbkami.

Z Nutricii też dostałam paczuszkę i ta kaszka też miała dziwny smak.Kiedyś wysłałam kupon z gazety Mleko Candia i przysłali ze 3 razy próbki mleka i ankiety.Ostatnio wysłałam 20 etykiet z Gerberów i Bobo Frutów i zgadnijcie...Julek wygrał bluzę polarową.:cool:Teraz na III etap konkursu wysyłam znowu (może wygramy spodnie?).Dla Olka też wysyłałam w lecie to przysłali koszulkę ,2 pary ogrodniczek i bluzę z kapturem.Z Pysia Olek wygrał Bidon za 10 Pysio Guli.Jutro wyślę 3 zgłoszenia na zegarki z Pysia.Wysyłałm kupony z Nestle (z 4 razy),ale nic nie przysyłali.:-(Dziewczyny,warto brac udział w konkursach,a te produkty i tak się kupuje,więc szkoda żeby fajne nagrody dla naszych maluszków przeszły koło nosa.
P.S. Jeśli chcecie wziąc udział w konkursie Gerber to mam spory zapas etykiet i mogę za Was wysłac.


.
hejka jestem nowa tutaj więc witam wszystkie mamy.
Chciałabym się dowiedzieć czy mogę również poprosić o pomoc w uzyskaniu próbek. sama jeszcze nie mam nic uzbieranego jesli chodzi o etykietki poniewaz mój mały pysio jest jeszcze w brzuszku ale już cwiczy chodzenie, tak śpieszno mu wychodzić ;] Zaczynam się rozglądać za fajnymi produktami dla niego. Loguję się na stronkach ale często nie mogę znalezc zakładek gdzie można uzyskać jakies próbki. Czasem jest to mozliwe przy rejestracji czasem nie wiec jesli jest mozlkiwosć to proszę o pomoc. Dziękuję slicznie ;D
 
Achti, witaj:-). Posty które przytoczyłaś są sprzed 3 lat:tak:, więc nie sądzę żeby były aktualne:no::sorry2:. Ostatnio była akcja Pampers Premium - przysyłali po 5 pampersików:tak:. Z Bobovity jest konkurs z ankietą:tak:.
 
https://apps.facebook.com/promocjaco...type=discovery
szybciutko pasty do zębów do odbioru w Rossmanie rozdają!

Nie wiem czy było formuularz zamówienia DRY NITES



Darmowe, superchłonne majteczki dla dzieci w Dry Nites - Łowca Okazji - www.lowca-okazji.pl

FaceMisiek

‎1 - Dołącz do Strony (Lubię to!). 2 - Kliknij przycisk udostępnij (na dole po lewej stronie strony), i dodaj komentarz FaceMisiek. 3 - Napisz na tablicy, FACEMISIEK. 4 - W ciągu 48 godzin, musisz wysłać e-mail do konta Facebook,aby uzyskać informacje o wysyłce. MAIL: FACEMISIEK@o2.pl 5 - Ciesz się FaceMiśkiem !

FaceMisiek | Facebook



Jakieś próbki dla ćwiczących?
S.A.W. - Super Anabolic Workout


Program anty:
Darmowe licencje na program antywirusowy - Artykuły - Chip.pl
 
reklama
Do góry